reklama

Modelka Tereza Jelínková slaví v Americe jeden úspěch za druhým

reklama

– Štěstí přeje připraveným. A modelka Tereza Jelínková při svém návratu do Los Angeles, kam odjela na konci února, zjevně připravená je, protože za necelý měsíc se jí podařilo dosáhnout tolika úspěchů, na které většina modelek marně čeká celou kariéru.

„Zdá se, že se na mě letos směje nejen kalifornské slunce, ale také štěstí,“ svěřuje se Tereza, které se poštěstilo navázat spolupráci s nejslavnějšími americkými módními návrháři a navíc se stát první modelkou, která se podruhé stala tváří kampaně na známou značku balené vody, která patří mezi nejprestižnější zaoceánské zakázky.

Hned po svém příletu se Tereza začala připravovat na legendární losangeleský Style fashion week, kterého se účastní pravidelně již několik let. A hned si ji jako svou modelku vybrala věhlasná návrhářka Shahida, která obléká takové osobnosti, jako jsou Beyoncé, Katy Perry, Demi Lovato nebo Alesandra Ambrosio. „Její modelky jsou velmi ženské a jemné, na druhou stranu neskutečně sexy. Vyjadřují v sobě Shahidin původ a kulturu, ale přesto jsou nositelné v dnešním moderním světě,“ vysvětluje Tereza, proč s nabídkou okamžitě souhlasila. Tím ale její spolupráce s návrhářkou neskončila, protože v tuto chvíli domlouvají další spolupráci a vše nasvědčuje tomu, že se Tereza stane ambasadorkou Shahidy v Evropě a už teď Shahida speciálně pro Terezu připravuje několik modelů.

Americká i světová média si Terezy všimla i o několik dní později, kdy se na přehlídce Hoonee proměnila v gejšu. Dokonce kvůli tomu odřekla jinou zajímavou nabídku světového návrháře Oskara Wylda. Obě se však konaly prakticky ve stejný okamžik a nebyl by čas na přelíčení, a tak si Tereza musela vybrat. „Nakonec jsem dala přednost právě Hoonee, ale to jsem vůbec nevěděla, co mě čeká. Přišli za mnou, že půjdu model s odhalenými prsy, ale to jsem odmítla, protože podobné věci nechodím. A tak na mě zbyla gejša. Těžko říct proč, asi pro mé kočičí oči. Ale nutno říct, že make-up byl nádherný a právě tenhle model patřil během finálového večera mezi nejkrásnější a nejkomentovanější,“ vysvětluje Tereza.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama