reklama

Módní návrhářka Jenny Jeshko oblékla missky do zlata

reklama

Luxusní zlaté šaty evokující hollywoodský glamour a přitažlivost slavných hvězd stříbrného plátna navrhla úspěšná slovenská módní návrhářka Jenny Jeshko původně pro filmový festival v italských Benátkách. Originální modely kolekce s názvem Zlato nad zlato nyní vynesly semifinalistky Miss České republiky na módní přehlídce v české metropoli.

„Kolekci jsem loni chystala speciálně pro benátský filmový festival. Inspirací tak pro mě byly především slavné filmové hvězdy, jako je Marilyn Monroe, Sophia Loren, Claudia Cardinale nebo Marlene Dietrich. Do modelů jsem se snažila vnést hollywoodský glamour, krásu a přitažlivost hereček. Velmi mě těší, že nyní mohly šaty vynést i krásné slečny ze soutěže Miss České republiky. Neuvěřitelně jim slušely,“ uvedla módní návrhářka Jenny Jeshko.

Kolekce Zlato nad zlato zahrnuje úchvatné modely pro nejrůznější příležitosti, velkou večerní, menší večerní, black tie, ale i na party nebo diskotéku. Všechny šaty navrhla Jenny Jeshko v různých odstínech zlaté barvy. „Zastávám názor, že šaty by měly být také pohodlné, proto jsem zvolila jako materiál kvalitní zlatý úplet, který se opravdu dobře nosí a perfektně padne. Do modelů jsem ještě přidala přírodní zlatobéžový len protkaný zlatými kovovými nitěmi,“ popsala materiál originálních šatů návrhářka s tím, že v kolekci nechybí ani opulentní krajkové šperky, zejména černé náušnice se zlatými skly nebo ozdobné čelenky.

Velmi žádaná kolekce Zlato nad zlato zahrnuje i neotřelé kousky do chladnějšího počasí. Pořídit si můžete například kabátek, pelerínu nebo sukni. Na některých modelech použila Jenny Jeshko i svou oblíbenou a pro ni typickou výšivku, prvky punku i baroka. Všechny modely jsou vyrobené ručně a vždy se jedná o jeden jediný originál.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama