reklama

Moët Ice Imperial – nová destiace pro letní dobrodružství

reklama

Blížící se léto nás láká všemi smysly a přísliby nekonečných dobrodružství v záři pulsujícího slunce. Je jedno, zda se vydáte na párty u střešního bazénu nebo vyrazíte na oslavu do plážového rezortu či uniknete z reality všedních dnů na palubě soukromé jachty. Moët Ice Impérial se stane dokonalým průvodcem všech letních aktivit. 

Moët Ice Impérial  stylovým způsobem porušuje pevně stanovená pravidla ve světě šampaňského. Jedná se o první šampaňské v historii, které bylo vytvořeno speciálně proto, aby jeho jedinečné vlastnosti a chuť vynikly na ledu, a aby se popíjelo přes den v exkluzívních destinacích. Toto šampaňské je zosobněním podstaty značky, která je oslavována pro svého inovátorského ducha a snahu šířit kouzlo šampaňského po celém světě. Moët Ice Impérial čerpá inspiraci z 270 let dlouhé tradice vinařského savoir-faire. Nemohl by to být nikdo jiný než Moët & Chandon, kdo dokázal kreativně pokořit tuto hranici!

Nezapomenutelné letní úniky

Moët Ice Impérial je ztělesněním dobrodružných „úniků“ do nejoblíbenějších letních destinací. Ať už se jedná o úniky z ruchu velkoměsta v podobě letní párty na střeše v paprscích zapadajícího slunce, úniky do prázdninových resortů, kde se si se sklenkou v ruce vychutnáte polední siestu v živoucím a exkluzivním prostředí vily na břehu moře až po stylový únik na jachtě, který představuje luxus soukromého plavení do jakékoliv destinace, kdykoli se vám jen zachce…Moët Ice Impérial je tu vždy pro Vás! „Léto je ideální dobou pro únik z reality všedních dnů a Moët Ice Impérial je ztělesněním této podstaty“, říká Arnaud de Saignes, mezinárodní ředitel marketingu a komunikace značky Moët & Chandon. „Ať už jde o odpočinek od ruchu velkoměsta, letního resortu nebo výlet na jachtě, když cinkne kostka ledu ve sklenici, Moët Ice Impérial je vždy připraven originálním a stylovým způsobem oslavit léto“.

Exkluzivní únik ve sklenici

Břitká svěžest a výrazné aroma tropického ovoce v Moët Ice Impérial jsou typické pro léto. Okamžitě vás přenesou do horkých, exotických destinací světa. Moët Ice Impérial se podává ve velkých sklenicích (typu cabernet) na ledových kostkách, které umocňují svěží prožitek. Bílá lakovaná láhev s černou ‚vázankou‘, zlatou vinětou a stříbrnými akcenty zosobňuje eleganci a inovátorského ducha, vlastnosti tak příznačné pro tuto značku. „Moët Ice Impérial je svěží šampaňské určené pro nejrůznější denní příležitosti“, komentuje Benoît Gouez, vrchní sklepmistr Moët & Chandon. Vytvořili jsme jej, abychom dali šampaňskému nový, originální rozměr, který však zachovává staletí oslavované tradice výroby vína značky Moët & Chandon“. Ovocné a intenzívní aroma Moët Ice Impérial v kombinaci s výrazným tónem tropického ovoce manga a guavy a vyzrálých peckovic jako je nektarinka korunuje originální akcent malin a angreštu. Plná chuť je zároveň svěží i kulatá, jako salát z čerstvého ovoce. Je ozvláštněná zajímavou sladkostí želé z karamelu a kdoule a osvěžená kyselinkou angreštu a zázvoru. Šampaňské Moët Ice Impérial je v prodeji ve specializovaných prodejnách, jako jsou Gurmetum (OC Nový Smíchov, OC Chodov) nebo Kratochvílovci (OC Palladium, Olympia Brno). Doporučená maloobchodní cena: 1.390,- Kč.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama