reklama

Monika Bagárová: Když pohyb tak tanec. Sport jen decentně

reklama

Móda a Monika Bagárová k sobě docela pasují, proto nemohla chybět v obchodě specializujícím se na méně dostupné značky JINEY LEVEL, kde omrkla, čím by mohla obohatit šatník. Přestože hlavním lákadlem prodejny bylo představení nové boty adidas Deerupt, tenhle model jí nechal víceméně chladnou.

Sice si spolu s kolegou Janem Bendigem omrkla zmíněnou novinku přímo obutou zdejším modelem, ale s její koupí nepočítá. „Ano, sportovní obuv mám ráda, ale zatím jí mám dost. Jako zpěvačka se musím snažit, abych vypadala, proto si občas zaběhám nebo zajdu do fitka, ale jinak si se sportem moc netykám. Jo, ovšem tanec, ten mám ráda a i ten je dobrý na fyzičku. Ráda si zatančím něco z latinskoamerických temperamentnějších tanců, na druhou stranu nemusím ploužáky,“ vysvětlila Monika.

Když ráda tancuje, proč se ještě neobjevila třeba ve StarDance? „Nebyla jsem oslovena, abych se zúčastnila, ale kdyby náhodou taková nabídka přišla, kývla bych okamžitě. Bylo by to splnění snu,“ dodala Monika Bagárová. Akce se zúčastnila i rapperka Sharlota. I ona si zběžně prohlédla novou botku, prohrábla se tričky a věnovala se konverzaci s přáteli. Ještě předtím ovšem představila své nové tetování. „Mám ráda třeba hororové, komiksové a pohádkové postavičky, nejrůznější tvary a obrazce, prostě vybírám si podle svého gusta. A ještě mám na těle dost místa, takže s tetováním rozhodně nekončím,“ s úsměvem vysvětlila Sharlota.

Kromě zmíněných se do obchodu JINEY LEVEL přišla podívat na nabídku řada dalších známých tváří například fotbalisté Lukáš Vácha a Filip Šebo, zpěvák Chris Mumba a řada dalších.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama