reklama

Monochromní novinky od Normann Copenhagen na DesignVille.cz

reklama

Dánský výrobce nábytku, svítidel a doplňků Normann Copenhagen se barev a jejich vzájemného kombinování rozhodně nebojí. Pro letošek však zkusil i opačný přístup a řadu dříve pestrobarevných doplňků, jako např. hodiny Watch Me, je nyní k dostání i v nových, monochromních provedeních.

Stylové lampy Bell ve tvaru zvonu jsou k dostání v bílé a černé barvě. Společně s původní pískovou a šedou jsou tak k dispozici ve 4 barevných odstínech a 4 velikostech, které lze vzájemně zajímavě kombinovat. 3 nové odstíny mají také graficky výrazné nástěnné hodiny Bold Clock s nepřehlédnutelnými ručičkami, černý, bílý, šedý a petrolejový kabát zase oblékly kultovní hodiny všech skandinávských dětských pokojíčků s názvem Watch Me.

Na výrazné barvy došlo u nových provedení stolků Block table a poufů Sumo, které se kromě tlumenějších šedých odstínů zbarvily do tmavě modré, sytě červené a popelavě zelené.

Nejčerstvější novinkou v nabídce Normann Copenhagen jsou praktické perforované organizéry Nic Nac, které najdou využití jak na psacím stole, tak v kuchyni při servírování občerstvení nebo také jako přihrádky na klíče nebo kosmetiku. Své místo v interiérech najdou zajisté i oblíbení dekorační ptáčci Shorebird z dubového dřeva od islandského designéra Sigurjóna Pálssona nebo „nástěnné kapsičky“ – praktické a vtipné organizéry Pocket v příjemně modrém odstínu Powder Blue.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama