reklama

MotoGP Cashback Program startuje v Brně

reklama

Na MotoGP™ Monster Energy Grand Prix České republiky v Brně mají fanoušci od 4. do 6. srpna 2017 příležitost se zaregistrovat do MotoGP™ Cashback Programu. Jako členové tohoto programu mohou využívat zajímavé nákupní výhody u tisíců partnerských společností po celém světě.

MotoGP™ Cashback Program nabízí spoustu zážitků i mimo závodní dráhu. Přímo v areálu je pro fanoušky připraven stánek MotoGP™ Cashback Programu. Zde je možné se do programu zaregistrovat a ihned poté vyzkoušet své řidičské umění: na originálním profesionálním závodním simulátoru mohou motocykloví nadšenci vyzkoušet, zda dokáží udržet ideální stopu hvězdy MotoGP™ – Marca Márqueze. Kromě toho se po celém závodním areálu budou pohybovat hostesky, u kterých je možné se dozvědět více, i se rovnou zaregistrovat.

Prohlídka zákulisí
Všichni návštěvníci Monster Energy Grand Prix České republiky mají možnost se zúčastnit soutěže. Kdo v sobotu 5.srpna ve 12:00 hodin, příp. v neděli 6. srpna ve 12:00 hodin označí fotografii svého nejlepšího Moto-GP™ zážitku hastagem „#motogpcashback“ a zveřejní ji na Facebooku, Instagramu nabo Twitteru, má šanci vyhrát jedinečnou prohlídku zákulisí MotoGP™ závodu.

Registrovat se, nakoupit a vyhrát
Všichni členové z Itálie, Španělska, Rakouska a České republiky, kteří uskuteční mezi 1. červnem a 30. zářím 2017 minimálně dva nákupy u partnerských společností MotoGP™ Cashback Programu, mají navíc možnost zúčastnit se další soutěže a vyhrát jeden ze čtyř MotoGP™ Cashback Zlatých balíčků. Tento balíček obsahuje kromě jiného dvě VIP vstupenky na jeden MotoGP™ závod podle vlastního výběru v sezóně 2018. Navíc obdrží vždy prvních 200 členů z každé země, 20EUR zpět.

Chytré nakupování s MotoGP™ Cashback Programem
MotoGP™ Cashback Program byl veřejnosti představen na začátku MotoGP™ sezóny 2017 v Kataru. Hlavním bodem programu je MotoGP™ Cashback Card. Z každého nákupu s touto kartou obdrží členové programu u 75.000 partnerských společností po celém světě až 5% z nákupní částky zpět a navíc sbírají i body za nákupy. Tyto body mohou být poté využity na speciální nabídky partnerských společností. Majitelé MotoGP™ Cashback Card mohou ušetřit peníze při koupi MotoGP™ vstupenek a reklamních předmětů u vybraných partnerů. Ty je možné zakoupit online nebo přímo v zóně pro fanoušky na MotoGP™ závodech.

Více informace k programu, soutěžím a dalším závodům, kde bude přítomný stánek MotoGP™ Cashback Programu, se dozvíte na MotoGP-Cashback.com.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama