reklama

Mottlová dorazila bez dekoltu a přiznala, že je postrachem silnic!

reklama

Jeden z nejnáročnějších závodů na světě – Rallye Dakar na začátku ledna odstartuje již počtyřicáté.  Na tiskovou konferenci týmu MRG dorazily závodníky podpořit i známé krásky. Neváhaly a rovnou si osedlaly jejich stroje a to jek závodní speciály motorek, tak i čtyřkolku. Dámy se sice tvářily, že je zajímají hlavně rychlé stroje, ale my máme podezření, že minimálně stejně mohly oči nechat na urostlých závodnících.

Krásná Barbora Mottlová, která pro tentokrát nechala výstřih doma a pánové tak konečně objevili i krásu jejích očí, v průběhu večera po očku pokukovala po šarmantním Milanovi Englovi, zatímco sexy zpěvačka Garbriela Goldová se usmívala na italského jezdce Jacopa Ceruttiho. Obě dvě krásky ale svorně fascinovala odvaha s jakou se přítomní jezdci, ale i jedna jezdkyně vrhají do závodů!

Jsem moc ráda, že jsem se mohla této akce zúčastnit. „Já sama jsem automobilový a závodní typ. Mým snem je zúčastnit se jakýchkoliv závodů. A Dakar – to by byl nejvyšší. Extrémní podmínky, adrenalin, jet nadoraz – to je něco. Moc fandím našemu týmu a obzvlášť Olie Roučkové patří můj obdiv, protože musela pořádně zabrat, aby si splnila svůj sen a postavila se rovnocenně vedle chlapů.  Byla jsem závodní typ i na našich silnicích a spravedlivě jsem za to byla potrestána odebráním ŘP na jeden rok. Opakovaně jsem nestihla před obcí zabrzdit na 50km/hod a tak jsem opravdu banálně vybodovala.“ Směje se Gábina svým závodním zkušenostem v běžném provozu s tím, že ji to náležitě poučilo a od teď si už ručičku na tachometru bedlivě hlídá!

To Bára Mottlová o svůj řidičák obavy nemá, vzhledem k tomu, že za volantem již hezkých pár let neseděla, tak by se spíš při řízení obávala nejen o zdraví své, ale i svého okolí.

„Jezdci mají můj neskonalý obdiv, já sama vzhledem k mým problémům s rovnováhou neumím jezdit ani na kole a řízení také není mou silnou stránkou, takže kdyby ch vyrazila na Dakar, obávám se, že bych spadla hned do první duny,“ dodává Bára s tím, že není žádnou nafrněnou hvězdičkou a běžně jezdí MHD. Ještě že raději než na motorce tráví čas na prknech divadla, byla by jí totiž věčná škoda! Akci si nenechala ujít ani herečka Darina Ničová, která je taktéž fanynkou adrenalinových zážitků.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama