reklama

Multifunkční stylingová sada – novinka pro objem a styling vlasů

reklama

Vlasy jsou korunou krásy každé z nás, ale proč máme pocit, že nejlépe vypadají jen po odchodu z kadeřnického salonu? Ne vždy je úprava úplně jednoduchá, každé vlasy jsou jiné a potřebují tak specifickou péči, aby vypadaly skvěle každý den. Kdo by neznal množství produktů, které je možno zakoupit na úpravu vlasů.

Každá žena si vlasy upravuje dle svých zvyklostí, ale určitě se shodneme, že čím kratší doba k vytvoření účesu, tím lépe, ať už na běžný den či na slavnostní příležitost. My vám přinášíme snadné řešení pro současné vysoušení a nekonečný styling vlasů v jednom produktu. Nejkompletnější stylingovou sadu Rowenta Multiglam Styling Set pro snadnou úpravu, tvarování a objem vlasů jako od kadeřníka. Díky pěti nástavcům vytvoříte širokou škálu okouzlujících účesů plných života, elegance a objemu. Vyzkoušejte exkluzivní nástavec Rootlifter s keramickým povrchem pro úžasně nadýchaný objem od kořínků a už nebudete chtít žádný jiný!

Co sada obsahuje?

  • horkovzdušný uhlazující kartáč, který narovnává vlasy a dodává jim lesk přirozeně snadno, stejně jako když se češete
  • exkluzivní nástavec Rootlifter s keramickým povrchem pro objem od kořínků, hřeben snadno rozčesává vlasy, nahřáté keramické lopatky jim poté dodávají tvar a objem od kořínků
  • velký kulatý termo-kartáč o průměru 38 mm s keramickým povrchem pro dokonalé vysoušení a maximální lesk
  • malý kulatý kartáč o průměru 20 mm pro snadné tvarování účesu, ofinu či dokončení stylingu
  • nástavec na koncentraci vzduchu pro rychlé vysoušení vlasů

Rowenta Multiglam Styling Set je vybaven ionizátorem, díky kterému jsou vlasy maximálně lesklé a hladké. Eliminuje statickou elektřinu a umožňuje tak snadnou úpravu účesu. Navíc záporné ionty přitahují ze vzduchu molekuly vody a dodávají vlasům potřebnou hydrataci, kterou mohou při tepelné úpravě ztrácet. Volit můžete ze dvou stupňů výstupu vzduchu. Samozřejmostí je kromě tlačítka on/off také možnost studeného vzduchu pro fixaci účesu a součástí balení je pouzdro pro bezpečné uložení. Pomocí výkonného a odolného 1200 W dosáhnete profesionálního a rychlého výsledku.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama