reklama

Muž roku 2014: Přihlaste svého partnera, kamaráda, přítele!

reklama

Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě akce Den dobrých skutků a Muž roku. Na 22. a 23. srpna 2014 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos popatnácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR. Celý výtěžek bude věnován na charitativní účely a to pro Ústav sociální péče v České Skalici a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují, a dále na rehabilitaci Muže roku Martina Zacha.

Pořadatel je David Novotný za podpory agentury Jaro management Praha. Režisérem večera je Rostislav Janků. Letos již počtrnácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2014, která se uskuteční v pátek 22.8.2014 od 20,00 hodin. Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky nejpozději do 10.4.2014, požadavky jsou věk 20 až 29 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz. Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle od www.dmxgear.cz, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Letos bude vyhlášen Muž roku ČR a to v pořadí na prvních třech místech. Jeden z castingů pro Českou republiku a možnost se zúčastnit Muže roku je dorazit 12. března 2014 do agentury Jaro Management, Purkyňova 2, Praha 1, kde mezi 12 – 16 hodinou máte jednu s posledních možností se přihlásit na Muže roku. Soutěžící z České republiky, musí splňovat věk 20 – 29 let a stačí vyplnit přihlášku na www.muzroku.

Celebrity a skvělé ceny

Soutěž Muž roku volí opravdové muže ! Za ty roky si soutěž získala punc exkluzivní soutěže, letošní sedmnáctý ročník akce Den dobrých skutků a Muž roku ozdobí řada českých a zahraničních celebrit. Porota bude velmi odborná, složená ze známých celebrit a osobností z modelingu. V rámci soutěže bude i volná disciplína, která je velmi oblíbená a sklízí úspěch vždy u publika i porotců. Nejoblíbenější disciplínou zůstává promenáda ve spodním prádle. Na sobotu 22.8.2014 bude připraven koncert v podobě Ivanky Jirešové, Hanky Křížkové, Daniely Šinkorové, Kamily Nývltové, Zory Jandové a dalších osobností. Vítěz poletí opět na mezinárodní soutěž Mister International, Manhunt International a Mister Universe. Přihlaste se a můžete zabodovat jako loňský vítěz Antonín Beránek, který se stal 6. nejkrásnějším Mužem světa a 1.nejkrásnějším z Evropy. Další vítěz Martin Gardavský, který se stal 2.nejkrásnější Muž světa, proto na nic nečekejte a přihlaste se i Vy!

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama