reklama

Myčka nádobí gorenje GV66160 získala známku kvality časopisu dTest

reklama

Flexibilita. Adaptace. Funkčnost. Tyto tři hlavní směry dominovaly při vývoji a výzkumu, jehož výsledkem je nová řada myček nádobí gorenje. Všechny funkce jsou dokonale sladěny s každodenními potřebami uživatelů, takže myčky tiše a spolehlivě odvedou svou práci a navíc šetří energii, čas i vodu.

Kvality myček nádobí gorenje, konkrétně modelu GV66160, nyní potvrdil nezávislý test časopisu dTest. V konkurenci 38 vestavných myček tato vydařená novinka v sortimentu značky gorenje získala hodnocení Dobrá kvalita (65 %).Plně integrovaná myčka nádobí GV66160 díky třem nastavitelným košům zvládne umýt a usušit až 16 jídelních souprav zároveň.

Flexibilní interiér ale i 15minutový program SpeedWash se budou hodit třeba při návštěvě přátel. Představte si, že zatímco vy podáváte dezert, nádobí z hlavního chodu už je znovu připravené k použití! Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky pootevřou (funkce TotalDry), aby mohla odejít zbytková pára, na nádobí proudil čerstvý vzduch a úplně oschlo.

Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody – ať už pořádáte večírek pro dva nebo dvanáct lidí, díky AUTO programu bude nádobí vždy perfektně čisté.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama