reklama

Myslivcová fotila pro známou módní značku! Můžete z toho něco mít i vy!

reklama

Říkáte si, jak je to zase možné? Co dělá Dominika Myslivcová jinak, že se s železnou pravidelností stává tváří nejrůznějších značek? Naposledy fotila pro módní brend Fasheebo a nutno říct, že jí to moc slušelo. Ale pozor, tentokrát nezapomněla ani na své fanoušky!

Dobá je zlá a kdo nemusí, nikomu nic zadarmo nedá. Všechno se zdražuje a rozhodně nejde jen o máslo v obchodech. Myslivcová se přesto domluvila se zástupci značky Fasheebo, že kdo bude mít zájem o šaty, které měla během focení na sobě, dostane slevu deset procent. „Spíš by měly být dražší, když jsem je měla na sobě já, ne?“ smála se růžová blondýna. „Ale ne, vážně. Jsem vždycky ráda, když někomu udělám radost. Můžete si říct, že je to „jen“ deset procent. Na druhou stranu, kde ty peníze najdete?“ Pokud se vám tedy její outfit líbí, neváhejte ani minutu. Stačí zadat kód DOMINIKA 10% a sleva je vaše.

Ono to však není zdaleka poprvé, kdy Myslivcová na své fanoušky myslí. Většinou to opravdu funguje tak, že když se stane tváří nějaké značky, vyjedná tam slevu. A řekněme si upřímně, tohle nedělá zdaleka každý. Faktem je, že ať už si o ní myslíte cokoli, tahle holka má srdce na pravém místě a umí svého vlivu využívat. A kdyby teď někdo náhodou namítal, že je to nesmysl a je to jen bloncka, která si ráda na něco hraje, vyvedeme ho z omylu. Stačí se podívat na žebříček magazínu Forbes, kde je Myslivcová mezi 77 nejvlivnějšími Čechy na sociálních sítích. A to opravdu není málo…

Foto: Fasheebo

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama