reklama

Myslivcová má srdce na pravém místě! Postižené Karolínce pomohla, teď hledá další dítě

reklama

Není to tak dávno, co DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) pomáhala postižené Karolínce. Ta po herpetické encefalitidě nemůže sama jíst, mluvit ani chodit. Díky penězům, které česká Barbie sehnala prodejem svých kalendářů, se povedlo zařídit operaci, která holčičce zlepšila život. Tím ale neskončila a od firmy xRover pomohla zařídit speciální kočárek, který pojišťovna odmítala proplatit.

Růžovou blondýnku má většina lidí zafixovanou jako někoho, kdo se snaží v první řadě zviditelnit. Jenže stará pravda tvrdí, že člověk vidí jen to, co chce. „Nepotřebuju, aby mi někdo stavěl pomníky nebo mi tleskal vestoje. Když můžu, tak pomůžu. Proč o tom mluvit?“ usmívá se Myslivcová. Pro Karolínu byla její pomoc jako darem z nebes. Bez ní by totiž svůj těžký osud zvládala mnohem hůř. Její rodiče tak na Dominiku pějí jen samé ódy. „Na soucitné pohledy jsem si už zvykla. Ale teď všichni koukají, jaký máme nádherný kočárek. Dominice opravdu ze srdce děkujeme,“ chválila čin herečky a zpěvačky maminka holčičky Kateřina Hájková.

Pro Myslivcovou tím ale její „mise“ neskončila. Mohla by si říct, že má splněno a zlepšila si karmu. Jenže to by jaksi nebyla ona. „Chtěla bych stejně pomoci dalšímu dítěti. S firmou xRover už jsem domluvená, že stejný nebo podobný kočárek mohou ještě poskytnout. Patří jim velký dík, vždyť to dávají ze svého. Kdo má děti, určitě by se měl podívat na www.xrover.cz, lepší asi nenajdete.“

A kde jinde by měla Dominika dále pomáhat, než ve svém rodném Moravskoslezském kraji? My jsme se rozhodli, že jí v tom pomůžeme. Pokud byste snad sami potřebovali pomoc pro někoho blízkého, víte o dítěti ve vašem okolí nebo jen můžete tuto myšlenku pustit do světa, budeme moc rádi! Případní zájemci pak mohou psát zprávy přímo Myslivcové na mail info@myslivcova.cz.

Foto: xRover, archiv

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama