Myslivcová se nebojí, klidně vlezla do závodního trucku

Autor: dne 21 srpna 2016

Ta holka má pro strach uděláno. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) se pustí do čehokoli, jakoby ani neznala slovo strach. Před pár dny natočila video na téma uprchlici a potom šla bez bázně a hany mezi politické matadory do Poslanecké sněmovny, aby ohlásila kandidaturu za hnutí Úsvit do zastupitelstva Moravskoslezského kraje. Teď si zase vyrazila do Mostu a sedla si do trucku Frankie Vojtíška.

Krásná blondýna,růžová sexy postavička a k tomu silné káry? Dominika by byla pro každého chlapa splněným snem. Navíc to není žádná uvřeštěná panenka, o čemž se můžete přesvědčit ve videu z autodromu. Tahač pro ni nebyl žádný problém. Naopak, užívala si to. „Rychlá auta mám ráda, už jsem v nich párkrát seděla. Ale tohle bylo něco nového a vážně super. Měla jsem chvílemi nahnáno, ale když truck řidil Frankie, nebylo se čeho bát,” pochvalovala si s úsměvem česká Barbie.

Když se na ni podíváte, můžete si myslet něco o rozmazlené holčičce, která nic nedokázala a jen se chce zviditelnit. Jenže chyba lávky. Její klip k písni Bez Tebe už vidělo přes půl milionu lidí (podívejte se ZDE), „protestsong“ Změnu tu my nechcem má téměř čtvrt milionu shlédnutí (mrknout se můžete ZDE), a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho.

Ať chcete nebo ne, má za sebou výsledky, o kterých si mohou nechat zdát mnohem renomovanější zpěváci a zpěvačky. „Já nikomu nic nenutím. Chápu, že ne všichni mě musí milovat. Nevadí mi to. Teď je mojí prioritou pomáhat, proto jsem přijala nabídku hnutí Úsvit a šla do politiky. Ráda bych, aby se našim dětem žilo v Česku lépe, měly ružovou budoucnost a nemusely se bát uprchlíků a teroristů,” má jasno Myslivcová. Kéž by jí to vyšlo…

Foto: archiv Dominiky Myslivcové

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď