reklama

Myslivcová se nebojí, klidně vlezla do závodního trucku

reklama

Ta holka má pro strach uděláno. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) se pustí do čehokoli, jakoby ani neznala slovo strach. Před pár dny natočila video na téma uprchlici a potom šla bez bázně a hany mezi politické matadory do Poslanecké sněmovny, aby ohlásila kandidaturu za hnutí Úsvit do zastupitelstva Moravskoslezského kraje. Teď si zase vyrazila do Mostu a sedla si do trucku Frankie Vojtíška.

Krásná blondýna,růžová sexy postavička a k tomu silné káry? Dominika by byla pro každého chlapa splněným snem. Navíc to není žádná uvřeštěná panenka, o čemž se můžete přesvědčit ve videu z autodromu. Tahač pro ni nebyl žádný problém. Naopak, užívala si to. „Rychlá auta mám ráda, už jsem v nich párkrát seděla. Ale tohle bylo něco nového a vážně super. Měla jsem chvílemi nahnáno, ale když truck řidil Frankie, nebylo se čeho bát,“ pochvalovala si s úsměvem česká Barbie.

Když se na ni podíváte, můžete si myslet něco o rozmazlené holčičce, která nic nedokázala a jen se chce zviditelnit. Jenže chyba lávky. Její klip k písni Bez Tebe už vidělo přes půl milionu lidí (podívejte se ZDE), „protestsong“ Změnu tu my nechcem má téměř čtvrt milionu shlédnutí (mrknout se můžete ZDE), a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho.

Ať chcete nebo ne, má za sebou výsledky, o kterých si mohou nechat zdát mnohem renomovanější zpěváci a zpěvačky. „Já nikomu nic nenutím. Chápu, že ne všichni mě musí milovat. Nevadí mi to. Teď je mojí prioritou pomáhat, proto jsem přijala nabídku hnutí Úsvit a šla do politiky. Ráda bych, aby se našim dětem žilo v Česku lépe, měly ružovou budoucnost a nemusely se bát uprchlíků a teroristů,“ má jasno Myslivcová. Kéž by jí to vyšlo…

Foto: archiv Dominiky Myslivcové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama