reklama

Myslivcová se projela ve formuli 1 a už drandí v Autě za stovku! Mrkněte se na video

reklama

Cesta do Prahy se jí pořádně vyplatila. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) si původně jela „jen“ vyzvednout auto, které si objednala v rámci projektu Auto za stovku. Jenomže návštěva hlavního města se nakonec změnila v jedno velké dobrodružství.

Česká Barbie na ten den jen tak nezapomene. Své růžové Hundai i10 měla přistavené přesně podle dohodnutého času. „Koukala jsem, že to všechno stihli a že mi vůz fakt udělali v růžové. Jsou dobří,“ pochvalovala si Myslivcová a nejspíš už plánovala, kudy nejlépe projet centrem města a najet na dálnici směr Ostrava. Jenomže na to si musela ještě pár hodin počkat. Zavolal jí totiž Michal David a pozval si ji k sobě do studia. I když to původně brala jako vtip, nakonec se dohodli, že spolu natočí hit. „Byla jsem jako ve snu. Vždyť to byl v dětství můj velký idol.“

Co ale dělat v době od vyzvednutí „růžovky“ do návštěvy legendárního zpěváka? I zde se ukázalo, že v novém dealerství značky Hundai na Žebráku, kde si Dominika byla pro auto, jsou praví profesionálové a nenechají mladé děvče napospas nástrahám velkoměsta. „Když slyšeli, že mám několik hodin čas, nabídli mi, jestli se nechci projet na simulátoru formule 1. S nadšením jsem souhlasila, bylo to poprvé v životě.“ Jak to Myslivcové šlo? Na to se můžete podívat ve videu pod článkem.

 

https://youtu.be/-iJkqO3vH88

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama