reklama

Myslivcová už zase jede! Ochutnejte její nový song

reklama

Už to vypadalo, že se někde ztratila, utopila v oceánu během dovolené v Karibiku nebo se snad vdala a odletěla někam na druhý konec planety. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) je však zpátky v plné parádě. Jakoby na chvíli usnula zimním spánkem a čerpala síly na další pecky, ze kterých nám všem půjde hlava kolem.

Kdo se snad radoval, že česká Barbie definitivně zmizela ze scény českého showbyznysu, musí být teď zklamaný. Myslivcová je totiž zpět v plné polní připravená na všechno. „Potřebovala jsem si trochu odpočinout. V zimě jsem tedy párkrát vyrazila za teplem, například na plavbu fakt luxusní záoceánskou lodí po Karibiku. Užila jsem si to. Pak jsem se vrhla na školu, poslední dobou jsem to kvůli práci zanedbávala,“ usmívala se blondýna. Život v záři reflektorů jí však evidentně chyběl. Hlásí totiž návrat ve velkém stylu. Ostatně, čekali byste od ní něco jiného? „Mám novou písničku, to je pravda,“ culí se tajemně.

Zatím ji prý nechce představovat celou, to nechává až na finále Miss Princess, které se uskuteční už tuto neděli 26. března v hotelu Ambassador – Zlatá husa na Václavském náměstí. Malou ochutnávku se nám však už podařilo získat stejně jako informaci, že v ní má „prsty“ hitmaker Michal David. „Můžu vám říct, že se jmenuje Pink Luxury. Malou ochutnávku si dejte už teď, ale na hlavní chod si ještě počkejte. Přijde to už velmi brzy,“ slibuje Myslivcová. Máme čekat další rekordy ve sledovanosti na youtube? Uvidíme. Každopádně už se to dozvíme velmi brzy!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama