reklama

Myslivcová uzavřela šílenou sázku! Tohle si nemůžete nechat ujít

reklama

Už je to tady zase! Nebyla by to DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22), aby čas od času neudělala něco šíleného. Normální člověk jde na večeři, pochutná si a spokojeně se odšourá domů. Růžová blondýna tomu však musí dát pomyslnou třešničku na dortu. Vsadí se s číšníkem! A neuhodnete, o co jde.

V restauraci v Park Hotelu Popovičky je pečená vařená, o tom nemá smysl ani mluvit. Tentokrát to však bylo přeci jen jiné. „Obsluhoval mě moc příjemný číšník, tak jsem se s ním dala do řeči,“ culila se Barbie. Kdo by ale čekal nějaký milostný románek, je na omylu. Slovo dalo slovo a najednou byla na světě sázka o láhev Dom Perignonu. „On mi tvrdil, že za dvacet minut sní padesát chlebíčků. Podle mě je to hloupost, prostě nemožná věc. Ale když se tak vytahuje, tak ať to dokáže.“ Tady by to klidně mohlo všechno skončit. Jasně, bloncka si dala tři dvojky bílého a začala uzavírat nesmyslné sázky. Jenže by to nebyla Myslivcová. Celou věc se totiž rozhodla dotáhnout do konce!

Už v neděli 7. května od 15. hodin se i vy můžete přesvědčit, jestli pan Martin do sebe opravdu „nafutruje“ to, co slíbil. Ale pozor, nepůjde o žádné pidi kousky! „Připravíme opravdu pěkné chlebíčky, každý bude vážit 70 gramů,“ potvrdila Michaela Jarošová, manažerka Bistro Piknik v Dlouhé (najdete i na facebooku ZDE) v jejíž prostorách se challenge bude konat. Jestli chcete být u toho, stačí dorazi. Věřte, že to určitě bude stát za to! Na Instagramu Dominiky Myslivcove už se zuřivě  tipuje. Připojíte se?

Je jasné, že zkrátka nepřijdete ani vy. Zájemcům se Dominika podepíše kamkoli, kam si budou přát. Tři vybraní návštěvníci navíc dostanou knihu výhod Dominiky Myslivcové. Prostě se přijďte mrknout a také zakousnout nějakou tu dobrotu. Vše se pak samozřejmě dostane na youtube kanál blonďaté Barbie a záznam odvysílá také televize Sport 5. Aby také ne! Vždyť jde vlastně o sportovní výkon, že? Podobné pokusy přitom nejsou až tak výjmečné. Například Karel Hamerský snědl třicet obložených chlebíčků o celkové hmotnosti 2 190 gramů za 13:06,76 minuty.

Foto: sociální sítě, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama