reklama

Myslivcová žebrala na ulici! Neměla na šminky, spala u Macury

reklama

To je velký úlet! DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (23) skončila na ulici. Rozpočet stovka na den, téměř žádné líčení. Může tohle růžová blondýna, která si hraje na luxus, vůbec přežít? Podle posledních informací ano, i když to byl docela boj.

Ne, nebojte se. Česká barbie nepřišla o všechny své úspory. Šlo o klasickou reality show, kdy si Dominika musela pomoci sama, případně žebráním na ulici (na video se podívejte ZDE). Když dostala za úkol, aby sehnala peníze na rtěnku a další propriety potřebné k líčení, málem se zhroutila. Nakonec se jí na ulici podařilo vyžebrat 176 korun. „To bude nejlevnější make-up, jaký jsem si kdy koupila,“ posteskla si „růžovka“, kterou překvapilo, že ji spousta lidí odmítla. Jako bezdomovec by se tak zřejmě moc dlouho neuživila. Tím spíš, že nabídnout jí k obědu suchý rohlík, to je málem na vyhlášení třetí světové války.

Pro Myslivcovou to však nebyl jediný úkol. Jako správný bezdomovec musela samozřejmě spát, kde se dalo. A mrazivá noc pod stanem, to určitě není nic pro její sexy, ale choulostivé tělíčko. „Bylo to fakt peklo,“ přiznala Dominika. Na všechny její úkoly se můžete podívat na webu Playtvak.cz. Občas je to vážně síla, tohle bychom nikomu nepřáli, speciálně pak noc v Macurově domě

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama