reklama

Na Konopišti odstartuje první ročník PARÁDA festu! Láká na No Name, Ledeckého, Ztraceného a Petru Janů

reklama

Již v sobotu 27. srpna proběhne v přírodním divadle na Konopišti první ročník Mountfield PARÁDA festu, který chystá Lagardere No Limits. Festival slibuje řadu tuzemských hudebních hvězd, jako jsou kapely No Name, Ready Kirken, Těžkej Pokondr, dále Petra Janů, Janek Ledecký, Marek Ztracený, Crossband a nebude chybět ani bubenická show Groove Army.

Takže je jasné, že se všichni mají na co těšit. „Festival PARÁDA fest připravuje interní tým Lagardére od A do Zet. Věříme, že po Pigyádě Léto lásky půjde o další vlajkovou loď našeho eventového portfolia. Sázíme na silné propojení s Frekvencí 1 a skvěle zvládnutou organizaci. Návštěvníkům nabídneme nejen oblíbené české kapely, ale také zábavu pro jejich děti, pro které je připravena dětská zóna s indiánským a jungle centrem, horolezeckými atrakcemi nebo nafukovacími hrady. Mají se tedy opravdu na co těšit,” říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace.

 Line up festivalu:

  • 13:00 Crossband
  • 14:00 Petra Janů
  • 14:50 Těžkej Pokondr
  • 16:10 Ready Kirken
  • 17:45 Janek Ledecký
  • 19:35 No Name
  • 21:40 Marek Ztracený

Po skončení jednotlivých koncertů budou následovat i autogramiády jednotlivých interpretů a návštěvníci se mohou těšit také na zajímavé soutěže o hodnotné ceny od hlavního partnera akce, společnosti Mountfield. Řidiči aut bez problémů zaparkují na velkokapacitním parkovišti u Konopiště. Pro ty, co nepojedou na akci autem, bude připravena kyvadlová autobusová doprava zdarma z autobusového nádraží v Benešově.

Vstupenky je možné zakoupit i na místě za zajímavou cenu 250 Kč. Více informací o akci naleznete na stránkách festivalu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama