reklama

Na scénu přichází nový projekt, který hledá opravdové muže

reklama

Společnost, která stojí za tradiční národní soutěží krásy Česká Miss a od začátku roku také nově za Českou Missis, představila v rámci tiskové konference na konci loňského roku svůj další projekt – Český Chlap. Jedná se o soutěž zaměřenou na opravdové muže, bez věkového omezení, kde hlavním kritériem pro postup není vzhled, ale charakter a schopnosti, které dělají chlapa chlapem.

„Když mě oslovili s nabídkou, abych se stal ambasadorem soutěže Český Chlap, tak jsem neváhal ani vteřinu. Myslím si, že ta soutěž je skvělá a dokáže ukázat, jaké v Česku máme pořádné chlapy, kteří nejen že třeba dobře vypadají, ale také umí vzít za práci, a to se mi na tom hodně líbí! Takže myslím, že se máte na co těšit, já se těším moc,“ řekl Václav „Noid“ Bárta, který se stal ambasadorem Českého Chlapa pro rok 2020. “Jsme rádi, že roli ambasadora přijal právě Vašek. Je nejen skvělý zpěvák, ale umí vzít za práci a bude skvělým vzorem nejen pro naše soutěžící. Věříme, že pány povede tím správných směrem,“ dodala ředitelka soutěže Veronika Farářová.

V tuto dobu již měla být probíhat první kola castingů, bohužel Českého chlapa stejně jako Českou Miss, Českou Missis a mnoho dalších projektů, zasáhly opatření související s pandemií korona viru.  Nicméně soutěž Český chlap právě odstartovala, a to v takovém formátu, aby to bylo možné již nyní. “V projektu Český Chlap nejde v první řadě o modeling, i když není vyloučeno, že vítěz nebo i finalisté se nemohou stát tváří některé z celosvětových značek z různých odvětví. Pánové se už mohou hlásit a veřejnost bude moci dat hlas svému favoritovi již teď na Instagramu Český Chlap,” odtajnila Veronika.

Zájemci se ode dneška mohou přihlásit na oficiálním webu soutěže www.ceskychlap.cz, podmínkou je zaslat vyplněný dotazník, své fotografie a krátké video – představení se doplněné o nějakou typicky chlapskou činnost – může to být štípání dřeva, malování pokoje, stěhování nábytku, nebo třeba pomoc ženě s nákupem. Kreativitě a odvaze se meze rozhodně nekladou. Všechna soutěžní videa pak budou vyvěšena na Instagramu Českého Chlapa a soutěžící s nejvíce lajky postoupí přímo do semifinále.  Termín osobních castingů a semifinále bude vyhlášen později – dle aktuální situace s ohledem na bezpečí soutěžících i porotců.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama