reklama

Nakupování nikdy nebylo jednodušší

reklama

Asi nebude pro nikoho překvapením, že za módu utrácejí více ženy než muži. Podle údajů ČSOB bylo v roce 2016 přes platební kartu uskutečněno celkem 8,5 milionu nákupů u obchodníků s módou. Za oblečení, obuv a další módní doplňky tak klienti banky utratili loni celkem 8,5 miliardy korun.

Ve třech čtvrtinách případů nakupovaly ženy. Čtvrtinu transakcí prováděli sice muži, ale zboží, které kupovali, bylo většinou pro ženy. Nejen tato čísla tedy potvrzují, že dámy skutečně milují nakupování, a co může být ještě lepší než nakupování samotné? Přeci nakupování se slevou! ČSOB proto přichází na trh se speciální platební kartou pro výhodné nakupování, kterou ocení zejména ženy.

Klientky ČSOB, Ery a Poštovní spořitelny se mohou těšit na výhodné nakupování. Do mnohými očekávané jarní shoppingové módní události Nákupy s Ona Dnes, které se budou konat v termínu od 15. do 19. května, se totiž zapojila jako generální partner i ČSOB ve spolupráci s Mastercard. Banka pro své klientky připravila speciální platební kartu. Jelikož je tato Karta OnaDnes novinkou, slevy v rámci nákupního týdne nebudou pro tentokrát podmíněny placením touto kartou, pro získání slevy stačí zaplatit jakoukoli kartou Mastercard. Karta OnaDnes pak majitelkám zajistí řadu slev i drobné dárečky k nákupům ve vybraných obchodech a na internetu po celý rok. A navíc již v průběhu  června se klientky mohou těšit na snadné využívání karty OnaDnes v mobilní peněžence  ČSOB NaNákupy společně s věrnostními kartičkami svých oblíbených obchodníků.

Karta OnaDnes je standardní bezkontaktní platební karta Mastercard, která je nabízena ve formě debetní i kreditní karty. Kartu získá klient zdarma a požádat o ni může na všech pobočkách ČSOB, Finančních centrech a pobočkách České pošty se specializovanou bankovní přepážkou. Založení a vedení karty je zdarma a majitel díky ní získá okamžitou slevu či jiné benefity u 14 partnerů a další budou v průběhu roku přibývat.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama