reklama

Nalaďte se na romantický večer. Valentýnské menu s afrodiziaky

reklama

Svátek svatého Valentýna je pro některé z nás nejromantičtějším dnem v roce, jehož vyvrcholením bývá většinou večeře. Pokud se vám nechce do restaurace, ale nejste zrovna kulinární typy, nechte si dovézt romantickou večeři z jedné nebo více restaurací podle svého gusta. Zaměřit se tak můžete na speciální pokrmy povzbuzující vášeň.

Láska prochází žaludkem, o svatém Valentýnu to platí dvojnásob. Domácí romantickou atmosféru vám zprostředkují nejen svíčky a květiny, ale také kvalitní gastronomie. „Na svátek všech zamilovaných řada restaurací připravuje speciální valentýnská menu, jejichž součástí jsou i afrodiziakální suroviny, jež k tomuto dni neodmyslitelně patří,“ říká Radek Finkous ze společnosti Dáme jídlo.

V aplikaci Dáme jídlo nebo na www.damejidlo.cz tak 14. února budete moci objednávat nejen středomořské speciality, lehkou asijskou, vášnivě ostrou mexickou kuchyni nebo delikátní sushi, ale především pokrmy, které budou oslavovat svátek všech zamilovaných. Připravte se tedy na čokoládové speciality ozdobené jahodami a liči, chřestové pokrmy nebo kvalitní hovězí steaky či burgery.

Jedinečnost okamžiku dvou zamilovaných podtrhne také šampaňské či červené víno, které můžete rovněž objednat on-line. Oba nápoje jsou mimochodem také považovány za afrodiziaka. Stejně tak se můžete ve valentýnském menu zaměřit na další potraviny, které povzbuzují vášeň. Kromě chřestu či čokolády je to například také celer, med, ořechy, lanýže, hummus nebo mořské plody.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama