reklama

Natálie Kotková veze na Miss World hedvábné šaty zdobené pštrosím peřím

reklama

Již za pár dnů odlétá Česká Miss World 2016 NATÁLIE KOTKOVÁ (22) na světovou soutěž krásy Miss World, která se letos koná v hlavním městě USA, ve Washingtonu. Půvabná blondýnka se pokusí zaujmout hedvábnými šaty s krajkou i pštrosím peřím z návrhářského studia Poner. Na finálové šaty se spotřebovalo dvacet metrů luxusního hedvábí.

Na další róbu inspirovanou vodou a květinami, kterou s sebou Natálie veze, bylo potřeba dvanáct metrů originálního hedvábí. To zdobí autorský potisk s květinami. Vzhledem k náročnosti tvorby vznikaly oboje šaty v průběhu několika měsíců. „Šaty se mi moc líbí, jsem spokojená. Jen si budu muset trošku dávat pozor na ty větší výstřihy,“ hodnotí s úsměvem Česká Miss World 2016. „Na Miss World se těším opravdu hodně a tým České Miss mi s přípravami v posledních týdnech intenzivně pomáhal. Sama jsem byla překvapená, kolik věcí je potřeba zajistit a připravit. Sice nevím, co přesně mě čeká, ale strach nemám. S ostatními soutěžícími průběžně už přes sociální sítě komunikujeme a vzájemně si radíme, takže se těším, až holky z celého světa poznám osobně.“

Na finále jedné z nejprestižnějších světových soutěží krásy pojede Natálii povzbudit vedení soutěže Česká Miss, Martin Ditmar a Eva Čerešňáková. „Do Ameriky letíme pracovně, čeká nás tam několik pracovních schůzek a naplánovali jsme to tak, abychom Natálku mohli osobně povzbudit,“ upřesnila Eva.

Soutěž Miss World má významný charitativní podtext a každá soutěžící s sebou má přivézt národní dar, který bude vydražen a výtěžek půjde na pomoc potřebným. Kotková s sebou veze prstýnek ve tvaru kytičky z českých granátů věnovaný společností Lucy Diamonds.

Součástí Miss World je i talentová disciplína „Beauty with a Purpose“ a vzhledem k charitativnímu zaměření soutěže vznikaly i šaty, ve kterých bude Kotková tančit, v dílně Stará Hrouda návrhářky Marie Staré s cílem pomoci. „Vrchní díl modelu je rafinovaný, tvoří ho poloprůsvitné body zdobené barevnými symboly. Bavlněná sukně s originálním modrotiskem pak nese obrázky znázorňující přání dětí z onkologického oddělení FN Motol. Ta přání byla speciální technikou přenesena na látku a následně nabarvena indigem,“ uvedla Marie Stará.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama