reklama

Naughty Harbor: V Praze se otevírá první nevěstinec s realistickými silikonovými pannami!

reklama

Nevěstinec s erotickými pannami, první svého druhu v ČR, se otevřel 7. 11. 2018 v Praze. Sídlí v centru hlavního města a otevřeno bude mít denně od 9 do 22 hodin. Klient bude mít na výběr ze dvou erotických panen a erotický zážitek si může pořídit již za 1 200 Kč. Podnik má velké vize pro celou Evropu.

Prahu čeká sexuální revoluce. Zatímco u nás jde o novinku, v zahraničí, a to i Evropě, je tento trend rozšířený. V Barceloně, Amsterdamu, ale sousedním Německu, se pro některé klienty stávají „ultrarealistické“ silikonové panny atraktivnějšími než reálné ženy. V Japonsku se silikonové panny (neboli real dolls) stávají rovnocennými partnerkami, v našem prostředí je zatím vidí pražský podnik Naughty Harbor jako sofistikovanější erotickou pomůcku.

Přístav pro fantasii bez hranic

Nový pražský podnik Naughty Harborbude doslova přístavem pro osamělé duše, ostýchavé stydlivé partnery nebo řešením potlačovaných fantasií. Pro některé páry možná i přípustnou nevěrou a cestou, jak zachránit uvadající manželství.

Podnik sídlí v centru Prahy, otevřel 7. 11. 2018 na adrese Nekázanka 10, Praha 1. Otevřen bude každý den, a to od 10 do 22 hodin. Naughty Harbor zatím nabízí na výběr ze dvou erotických panen. Každá z krásek má své jméno, jsou různých výšek, barvy vlasů a tělesných proporcí. Klient si tak může vybrat mezi drobnou zrzkou Rebeccou nebo tmavovlasou Yasmine s velkým poprsím.  Za půl hodiny s real doll zaplatí klient 1 200 Kč, za celou hodinu potom 1 900 Kč. V prostředí luxusního pokoje může během té doby zažít jeden, či více erotických zážitků. Jakým způsobem dojde k uspokojení je na něm. „Panny jsou pro klienty připraveny naprosto sterilně profesionální procedurou bez nutnosti vlastní přípravy, jako by tomu bylo s takovou pannou doma. Klient se vyhne vlastnímu čištění, přenášení, oblékání a pudrování panny,“ popisují provozovatelé pražského podniku Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz.

Praha má být jen začátek

Naughty Harbor mají postupem času v plánu otevřít i několik dalších podniků, které by zároveň sloužily jako „showroom“ pro případnou koupi silikonové panny. Jedná se o poměrně drahý produkt od 30 000 Kč do 150 000 Kč, proto si bude moci zákazník pannu nejprve vyzkoušet. Součástí webu bude i e‑shop. Noční podnik má ambice stát se největší sítí podniků s pronájmem erotických panen a zároveň maloobchodním prodejcem nejen v Čechách ale i Evropě. Vize zakladatelů je optimistická a očekávají, že klientů bude přibývat. Zároveň už teď plánují své vlastní a zcela revoluční služby.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama