Nebaví vás vaše práce? Změňte to

Autor: dne 12 října 2018

Nebaví vás vaše práce a chtěli byste to změnit? Netroufáte si ale do nového prostředí? Nebo se bojíte, že pro vás na pracovním trhu není jiné místo? Nyní je nejlepší čas na změnu. Práce je dost a zaměstnavatelé se o pracovníky přímo přetahují. A protože do práce chodíme v průměru 35 let svého života, měla by nás v ideálním případě naplňovat a bavit. Pokud se nemůžete rozhoupat k odpovědím na inzerované nabídky práce, nebo nevíte, kde přesně začít hledat či kam se posunout, vyrazte na listopadový veletrh práce Profesia days.

Veletrh Profesia days se po úspěšných předchozích ročnících vrací do Prahy již po osmé. Také letos nabídne řadu užitečných informací z trhu práce. Můžete se zde napřímo setkat s českými i zahraničními zaměstnavateli, kterých letos bude 120, nabízí se tak tisíce pracovních příležitostí přímo na veletrhu. Také letos na vás čekají přednášky úspěšných a inspirativních osobností, vzdělávací worshopy, kariérní poradenství či konzultace životopisu. Stejně tak bude připravena IT zóna s technologickými vychytávkami a jazykové, osobnostní a IT testování i s certifikáty. Přichystáno bude také poradenství pro začínající podnikatele nebo styling zóna a mnoho dalších.

Profesia days proběhnou ve dnech 7. a 8. listopadu 2018 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňany. Vstup na veletrh je zcela zdarma, stačí se jen registrovat na profesiadays.cz.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď