reklama

Nebojte se nakupovat sluneční brýle přes internet. Pro výběr stačí znát tvar svého obličeje

reklama

E-shop VašeČočky.cz kromě kontaktních čoček a příslušenství k nim nově prodává také sluneční brýle od 10 nejoblíbenějších světových značek. Že si sluneční brýle netroufnete koupit přes internet? Díky jednoduchému návodu podle tvaru vašeho obličeje to zvládnete i bez zkoušení!

Důvodem, proč lidi rádi nakupují na internetu, jsou příznivé ceny, větší výběr a recenze ostatních zákazníků. Nejinak je tomu i u oblečení a doplňků. A bariérou nemusí být ani absence zkušební kabinky. Stačí se pozorně podívat do zrcadla, správně určit tvar svého obličeje a při výběru slunečních brýlí hned budete vědět, do které kategorie sáhnout.

  • Trojúhelníkový obličej je širší v úrovni lícních kostí a směrem k čelisti se zužuje. Chcete-li opticky obličej zúžit, vsaďte na širší obroučky ve světlejších barvách nebo brýle bez obrouček.

Tip: Sluneční brýle Gucci GG 4266/S (J5G/JD), cena na VašeČočky.cz: 5 476 Kč

  • Srdcový obličej je delší, čelo má spíše široké, čelisti špičaté a bradu úzkou. Takovému tvaru obličeje budou slušet sluneční brýle se silným rámem.

Tip: Sluneční brýle Gucci GG 3713/S (D28/EU), cena na VašeČočky.cz: 6 463 Kč


  • Kulatému obličeji budou slušet pravoúhlé obdélníkové obroučky. Obličej v nich opticky působí delší a tenčí.

Tip: Sluneční brýle Emporio Armani EA 4033 5231/13 56, cena na VašeČočky.cz: 3 590 Kč

  • Čtvercový obličej je ostrohranný s širokým čelem, bradou a stejně širokými lícními kostmi. Rysy zjemní zaoblené obroučky, jako například letecké brýle. Další variantou jsou brýle se silnými, ostrými hranami.

Tip: Sluneční brýle Burberry 0BE 4216 3001/8G, cena na VašeČočky.cz: 3 829 Kč

  • Oválnému tvaru obličeje sluší téměř všechny tvary brýlí. Ideálně zvolte takové, které zdůrazní vaše lícní kosti.

Tip: Sluneční brýle Ray-Ban RB 4184 710/51 54, cena na VašeČočky.cz: 2 990 Kč

Pokud by se náhodou stalo, že vám brýle přesto po vyzkoušení nevyhovují, máte samozřejmě na VašeČočky.cz možnost vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od nákupu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama