reklama

Nechte si vše zařídit od profíků a užívejte si volna! Dnes už jde všechno!

reklama

CONCIERGE Unique Concept pomáhá svým klientům s nákupy v oblasti módy, doplňků, šperků a hodinek, nábytku a bytových doplňků, aut, lodí, nemovitostí, umění, apod. Domluvíme také návštěvu kadeřnického i kosmetického studia či doporučíme estetického dermatologa. Rovněž doporučíme a zajistíme návštěvy soukromých klinik a lékařů všech odborností, včetně rehabilitací.

Jestliže si vyberete z naší nabídky, dejte nám vědět, domluvíme vám předvedení v obchodě nebo nakoupíme za vás. Tel: 774 000 100, email: concierge@uniqueconcept.cz, online chat na www.uniqueconcept.cz.

Šampaňské na ledu?!

Břitká svěžest a výrazné aroma tropického ovoce v Moët Ice Impérial jsou typické pro léto. Okamžitě vás přenesou do teplých a exotických destinací. Jedná se o první šampaňské v historii, které bylo vytvořeno speciálně proto, aby jeho jedinečné vlastnosti a chuť vynikly na ledu a aby poskytlo dokonalé letní osvěžení. Zavolejte nám, sdělíme vám detaily a nebo pro vás zakoupíme.

Na cestách

Žádná dovolená se neobejde bez perfektního zavazadla. Zvolit můžete jednoduchý, elegantní i luxusní kufr. Pokud si chcete pořídit nový kufr, ještě máte čas. Investice do kvality a moderního designu se vyplácí, obzvláště, budete-li kufr používat často. Poradíme vám, podle čeho si zavazadlo vybírat, představíme poslední kolekce a jestliže se rozhodnete pro koupi, vše za vás zařídíme.

Fotoaparát na dovolenou

K létu a dovolené patří již tradičně focení – ten nejlepší způsob, jak si uchovat vzpomínky na ty nejhezčí okamžiky. Řada kompaktních fotoaparátů Nikon COOLPIX, která nabízí širokou barevnou paletu, je pro léto jako stvořená. Můžete si totiž vybrat fotoaparát nejen podle nejvhodnějších parametrů a ceny, ale také podle barvy, která bude ladit s oblíbeným outfitem či ostatními doplňky. Kontaktujte nás, zajistíme ho pro vás.

Montblanc pro Pavarottiho

Luxusní psací potřeby jsou nezbytným doplňkem. Exkluzivní pera značky Montblanc vynikají výjimečným designem a jsou vyrobeny z těch nejvzácnějších materiálů. Spojení uvedených atributů v kombinaci s dokonalým řemeslným zpracováním dává vzniknout nevšedním výrobkům jedinečné kvality. Seznamte se s novou limitovanou kolekcí těchto per, nebo se obraťte na nás, vše pro vás zajistíme.

Perfektní čas od Tiffanyho

Neodmyslitelnou součástí dokonalého image jsou kvalitní náramkové hodinky. Tiffany & Co. představuje novou kolekci hodinek Tiffany CT60, inspirovanou zakladatelem značky Charlesem Lewisem Tiffanym. Obraťte se na nás, vše pro vás zajistíme.

Kolekce Monogram Idylle

V roce 2001 představila značka Louis Vuitton svůj první šperk – náramek Monogram. Jednalo se o jemný náramek zdobený motivy Monogram – iniciálami LV, třemi typy kvítků, kroužkem, hvězdou a diamantem. I dnes zůstává Monogram kreativním základem značky a objevuje se ve vzorech, motivech a symbolech na řetízcích, prstenech, náramcích, přívěšcích, medailoncích a náušnicích. Obraťte se na nás a my vám váš šperk zajistíme.

Nové studio Bomton

Špičkové služby, stylový design, omamná vůně a empatie – to je nové studio Bomton Florentinum v příjemném prostředí pasáže Florentinum na pražské Florenci. Pokud máte zájem o jeho návštěvu, dejte nám vědět. Vše pro vás zařídíme a domluvíme.

Bang & Olufsen představuje

Seznamte se s novou exkluzivní kolekcí „Love affair“ v zářivě romantickém odstínu růžového zlata, vytvořenou mimořádně k 90. výročí vzniku Bang & Olufsen, ikony nadčasového designu a moderních technologií. Pokud máte o novou kolekci zájem, dejte nám vědět. Naše klienty potěší zajímavé benefity.

Textilní dekorace Orsei

Unavuje vás interiér vašeho bytu? Chcete nějakou změnu? Někdy stačí pořídit si nové textilní doplňky nebo tapety. Pokud hledáte kvalitní a zajímavé dekorace, budete ve Studiu Orsei na správném místě. Vyberete si zde záclony, závěsy, potahové látky, polštáře a mnoho dalšího. Tapety, které zde nabízí, jsou jedinečnými uměleckými kousky od známých designérských značek. Kontaktujte nás a zajistíme pro vás vše.

Investice do diamantů

Diamanty jsou považovány za symbol moci, luxusu a majetku. Jsou inspirující svou krásou a třpytem. Diamanty však nejsou jen nevšední ozdobou, ale také velice zajímavou investiční alternativou. Pokud vás investice do diamantů zajímají, obraťte se na nás.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama