reklama

Nějaká úchylka? Miss Švantnerová musí mít všude své fotky!

reklama

Česká Miss NIKOL ŠVANTNEROVÁ (23) je sice krásná holka, na kterou je radost pohledět, ale mít její fotky po celém bytě, není to už trochu moc? Samotné modelce to divné nepřijde, její mini byt, který obývá s přítelem JAKUBEM HOROU (24), je totiž celý v obležení jejích portrétů. Prostě kamkoliv se podíváte, tak tam je Nikol, jen možná na záchodě či z lednice na vás nevykoukne.

Ta holka se má asi hodně ráda, když musí mít doma tolik svých fotografií. Je samozřejmé, že se všichni rádi pochlubíme nějakým snímkem, kde nám to sluší a vystavíme si ho, ale proč je mít po celém bytě? Zvlášt tam musí mít obrázky, kde vyhrála soutěž Česká Miss. Asi kdyby někdo zapomněl, že někdy něco takového vyhrála, tak aby mu to rychle připomněla, kdo je tady vlastně ta královna krásy.

I když jindy vypadá jako rozumná holka, tak tohle trochu zavání opravdovou úchylkou, kdy sama na sebe musí pořád koukat a říkat si, jak je vlastně dobrá, že se jí podařilo něco takového vyhrát. Ano, je to úspěch, ale zase se říká, že všechno se má brát s mírou. Třeba ale chce svému nevěrnému příteli vštěpit to, kdo je tady ta Miss a aby se podle toho k ní choval, a nechtěl běhat za jinými.

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama