reklama

Nejdražší svatby showbyzynsu! Utratili jmění!

reklama

Když „ANO“ tak ať to stojí za to! Bohužel, miliony za svatební obřad, šťastné manželství nezajistí!

250 000 000 Kč

Svatba Victorie Beckham

Nejdražší a zároveň nejstřeženější svatba v historii Anglie, která se vyšplhala na neuvěřitelnou sumu je dodnes kultem. Jen na ochranu gotického hradu Lutttrellstown, kde se svatba konala, padlo přes deset milionů korun.

Stav manželství: spokojený vztah

 

110 000 000 Kč

Svatba Toma Cruise

Svatba herce s herečkou Katie Holmes se konal v italské romantické pevnosti Castello Odescalchi. Při obřadu zpíval Andrea Bocelli a Katie se oblékla do šatů od Armaniho za 1,7 milionů korun.

Stav manželství: rozvedeno

 

100 000 000 Kč

Svatba Christiny Aguilery

Obřadu se zúčastnilo 130 hostů, kteří museli absolvovat dvě zkušební večeře v japonském stylu. Christina měla na sobě svatební šaty od Christiana Lacroix za 2 miliony korun a ženich Jordan Bratman oblek za 90 tisíc.

Stav manželství: rozvedeno

 

90 000 000 Kč

Svatba  Michaela Douglase

Katerine Zeta-Jones byla hodně náročná nevěsta, protože jen za svatební šaty herec zaplatil necelé dva miliony korun a boty 80 tisíc. Dort pro novomanžele vyšel na 180 tisíc korun.

Stav manželství: konec

 

80 000 000 Kč

Svatba Eddieho Murphy

Svatba přímo na nový rok se odehrávala na ostrově Bora Bora ve francouzské Polynésii. Svatby se účastnilo 25 přátel. Deset družiček dostalo od nevěsty producentky Tracey Edmondson na památku briliantové náušnice a svědek Eddieho hodinky za 3 miliony korun.

Stav manželství: rozvedeno

 

65 000 000 Kč

Svatba Britney Spears

Teprve až po rozvodu s Kevinem Federlinem Britney přiznala, že se tajně vzali bez přítomnosti médií už týden před oficiální velkolepou svatbou. Tajná svatba vyšla na deset milionů korun a účastnilo se jí padesát hostů, pro které byly připraveny i šaty.

Stav manželství: rozvedeno

 

50 000 000 Kč

Svatba Evy Longoria Parker

Svatba se konala 7.7. 2007 a toto magické datum si prosadil snoubenec basketbalista Tony Parker. Svatba a hostina byla na zámku poblíž Francie. Pronájem prostor byl 15 milionů a dvě předsvatební párty 10 milionů.

Stav manželství: rozvedeno

 

48 000 000 Kč

Svatba Nicole Kidman

Pompézní svatba se konala v Austrálii. Jen za květinovou výzdobu  herečka zaplatila v přepočtu 1,5 milionu korun. Hostina byla ale bez alkoholu, protože nechtěla dráždit manžela Keitha Urbana, který se zrovna vrátil z léčebny.

Stav manželství: v krizi

 

37 000 000 Kč

Svatba Tori Spelling

Snubní prsten z bílého zlata se safíry a diamanty od Dean McDermotta stál 800 tisíc. Svatbu měla Tori na ostrově Fidži, a i když neměla róbu za miliony konečná částka za svatbu byla stejně nechutná.

Stav manželství: rozvedeno

 

35 000 000 Kč

Svatba Gwen Stefani

I když Gwen tvrdí, že si nepotrpí na luxus, na svatbě s Gavinem Rossdalem se pořádně rozšoupla. Obřad byl pouze v rodinném kruhu, za to oslava pro 100 lidí byla hodně luxusní.

Stav manželství: v krizi

 

27 000 000 Kč

Svatba Katie Price

Se zpěvákem Peterem Andre se brali až po narození syna. Bývalá erotická modelka se oblékla do růžových šatů a ženich do bílého smokingu. Svatba podle nich byla velice skromná. Počet hostů omezili „jen“ na 200.

Stav manželství: rozvedeno

 

18 000 000 Kč

Svatba Avril Lavigne

Avril zaplatila za svatební od róbu nejvyhledávanější svatební návrhářky Very Wang necelý milion korun, zatímco jejímu manželovi Derycku stačil oblek za dvacet tisíc. Místo prstenu si Avril nechala na zápěstí vytetovat růžové D jako Deryck.

Stav manželství: rozvedeno

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama