reklama

Nejen zpěvák, ale i bravurní kytarista. Koho všechno doprovází Niko Jalauzdis?

reklama

Niko Jalauzidis sice před rokem pustil svou kariéru a rozhodl se vydat na sólovou dráhu, vášnivý kytarista se v něm ale nezapře. Zatímco je jeho hit I Know I Shouldn’t Wait je již pátým týdnem na předních příčkách v Music Chart Evropy 2, on doprovází jiné umělce na jejich koncertech jako kytarista! 

Za poslední rok vydal hned několik singlů, které měly úspěch. Jeho tvorbu si fanoušci mohli poslechnout hned na několika českých rádiích. I tak netrpí hvězdnými manýry. Když ale má čas, doprovází jiné umělce na kytaru na jejich koncertech. 

“Občas hraju s lidma, pro které produkuju nahrávky. Například tohle léto jsem si zahrál několik koncertů na Českých hradech s Romualdem Klemmem, na jaře jsem si zase na basu zahrál s Jakubem Děkanem pro jeho KB akustickou session pro Óčko TV, vysvětlil Niko, pro kterého je to podle jeho slov mnohdy ten největší relax. 

“Je to osvobozující, protože mi přijde, že ze mě odpadne tak 90 procent stresu. Jako kytarista totiž nemusím tak řešit zvuk na pódiu, což bývá zpěvákům největší nepřítel. Navíc můžu během písniček víc blbnout na kytaru a užívat si pohled na publikum. Je to zábavné. Je to jako bych se na ten koncert díval jako divák. Je to naprosto jiný zážitek, než když jsem v roli zpěváka,” přiznal Niko, který si ale brzy bude muset tuto svou libůstku odpustit. Intenzivně totiž pracuje na sestavení své vlastní kapely, se kterou chce začít koncertovat. 

“Nyní primárně pracuju na nových nahrávkách a chci se věnovat budování vlastní kapely,” dodal Niko, který je hlavně neskutečně nadšený z toho, že tři týdny po sobě vyhrál Music Chart Evropy 2 a dvakrát po sobě skončil na druhé příčce. 

“Děkuju všem lidem, kteří pro můj song hlasují. Díky Evropě 2 se moje hudba dostala k hrozně moc novým lidem a dostávám na ni krásné ohlasy. Zažívám teď krásné období. I to mě motivuje, abych na sobě dál makal,” uzavřel Niko. 

Foto: Archiv Nika Jalauzidise

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama