reklama

Nejkrásnější Češky neberou současnou situaci na lehkou váhu a zodpovědně dodržují veškerá opatření

reklama

V době, kdy nebezpečí nákazy zákeřným virem, jaké nemá v novodobé historii obdobu, číhá na každém rohu, je více než kdy jindy třeba být zodpovědný. Ke slavným tvářím z řad zpěváků a herců, kteří podporují nošení roušek a dodržování karantény, se přidaly i krásky z České Miss, které tráví svůj čas poctivě za zdmi svého domova a pokud to není nezbytně nutné, tak nevycházejí.

I nejkrásnější žena světa, úřadující Miss Global neponechává nic náhodě a distancuje se od společnosti. „Určitě není tahle situace pro nikoho příjemná, ale musíme se chovat zodpovědně, můžeme tím zabránit nejen šíření viru a nakažených, ale i případnému úmrtí dalších lidí, to si musíme uvědomit. Čím víc budeme držet společně, tím rychleji se toho zbavíme,“ věří Karolína v lepší zítřky.

K opatrnosti a respektování vládních restriktivních opatření nabádá i Miss Earth Water Klára Vavrušková: „Já trávím karanténu doma v klidu s rodinou. Snažím se vůbec nevycházet ven. Kromě mých velmi blízkých nikoho jiného nenavštěvuji a řídím se nařízením vlády. Je potřeba, abychom všichni respektovali daná pravidla. Čím dříve nám to dojde, tím dříve se vrátíme zpět do zajetých kolejí.“ S kráskami jednomyslně souhlasí i Česká Miss 2020 Barbora Hodačová, která samozřejmě je také pouze v bezpečí domova. Barbora se nám svěřila, že neuvěřitelně obdivuje všechny, kteří si šijí roušky svépomocí a snaží se dál šířit poselství, aby opravdu nikdo bez roušky nevycházel, jelikož tipů, jak roušku vytvořit doma, je dnes už všude spoustu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama