reklama

Nejkrásnější hasička je ze Slovenska! Je nezadaná!

reklama

ČeskoSlovensko zná svoji nejkrásnější hasičku letošního roku. Z devíti krásek z řad dobrovolných a profesionálních hasiček si vítěznou korunku odnesla kráska ze Slovenska, jednadvacetiletá Stanislava Halušová. „Vůbec jsem to nečekala, jsem z toho pořád v šoku a neuvědomuji si to. V konkurenci takhle krásných holek jsem netušila, že bych mohla zrovna já vyhrát,“ prozradila.

A pozor, takhle kráska ze slovenské Likavky je nezadaná. „Nemám partnera, ale chlapi se mi líbí, to je jasné,“ usmála se studentka Univerzity Pavla Josefa Šafaříka. Stanislava se věnuje dobrovolnému hasičtství pět let a její pozicí je spoj savic. Jak se k tomu dostala? „Je to jednoduché, oba moji rodiče jsou hasiči. Ale partner být hasič nemusí, to není podmínkou. Musí být ale fešák se sportovní postavou,“ dodala krásná brunetka, která je 174 centimetrů vysoká a její míry jsou 87 – 65 – 94. První vicemiss Hasička ČeskoSlovensko se stala osmnáctiletá Nela Šmírová z Frýdlantu nad Ostravicí a 2. vicemiss dvacetiletá Markéta Járková z Heřmaniček. Obě vicemiss jsou zadané a věří, že jim vztah vydrží. „Mám přítele Jirku, studuje na Univerzitě obrany. Jsem si jistá, že nám to vydrží. Máme pevný vztah,“ řekla 1. vicemiss Hasička.  2. vicemiss Markéta má přítele Pavla rok a půl. Oba pracují v zemědělském podniku. Cesta k vítězství byla dlouhá. Krásky musely ukázat své tělo v plavkách, čekal je pohovor, volná disciplína a módní přehlídka v šatech návrhářky Sandry Markové. Pro většinu z dívek byla role modelky premiérou.

Nej hasič!

Součástí večera byla i volba Hasiče roku 2013. Stal se jím třiatřicetiletý Tomáš Petreček ze Slavkova. Tomáš měří 180 centimetrů a jako hasič má pozici pravý proud. A stejně jako Miss Hasička ČeskoSlovensko, i on je nezadaný. Finále soutěže Miss Hasička Česko-Slovensko moderoval jako vždy neuvěřitelně vtipný Libor Bouček s Janou Marečkovou. Během večera vystoupili Leona Machálková, Martin Maxa nebo Heidi Janků. V porotě zasedli Andrea Verešová, Agáta hanychová, tenistka Iveta Benešová nebo Muž roku Antonín Beránek.  Andrea si libovala v tom, že zvítězila jednou ze dvou Slovenek v soutěži. „Můj manžel říká, že Slovensku pozná. Vždycky, když se mu líbí nějaká dívka či žena, když promluví, zjistí, že je Slovenka,“ směje se Andrea, která se ukázala v neuvěřitelně sexy šatech, pod které si nevzala podprsenku. A vypadala úchvatně.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama