reklama

Nejkrásnější muž Česka Jiří Kmoníček nás poletí reprezentovat 10 tisíc kilomterů daleko

reklama

Vloni se Jiří Kmoníček stal nejkrásnějším mužem České republiky, za pár týdnů nás odlétá reprezentovat na světovou soutěž. Proto, aby utkal s těmi největšími fešáky z celého světa, se ale musí vydat 10 000 kilometrů daleko. A ještě se musí dobře chránit! Proč a před čím?

Kromě různých exotických chorob, kterými by se mohl potencionálně na Filipínách, kde se Mistr International uskuteční nakazit, a proto jsem se nechal očkovat, si musí dát pozor i na silné slunce.

„Přeci jen letím ze zimy do tepla. Slunce je tam ostré a tak jsem si pořídil i nové designové brýle. Měl bych prý možná nosit i běžné brýle na ‘doostřování’, ale to se mi nechce. Když jsem byl v optice v Chomutově, tak mi ale Jana Slavíková s manželem Romanem ukázali brýle, do kterých jsem se okamžitě zamiloval,” prozradil s úsměvem Jiří Kmoníček, který na sobě pracuje, hubne, zároveň nabírá svalovou hmotu a denně posiluje. Upravil stravu a celkově o sebe ještě více dbá.

A protože je to velký fešák, chtěl, aby sluneční brýle byly nejenom praktické, ale i slušivé. „Jsou super, dají se u nich měnit sklíčka, dokonce i za čirá, která bych mohl nosit, abych viděl lépe na počítač nebo na čtení. Ale povinnost nosit je nemám, ty stylové sluneční však nosím rád a v tom sluníčku na Filipínách je rozhodně využiji, když už ne teď u nás, kde je věčně šero,” podotk Kmoníček.

Finále o nejkrásnějšího muže světa se uskuteční 24. února a podel Jiřího bude v soutěži mít asi dost silnou konkurenci. „Ale věřím si a myslím, že bych se mohl umístit,” dodal nejhezčí český chlapák.

V exotické zemi se ale příliš nezdrží. Už druhý den poletí zpět do Čech. Vyrovnat se tak bude muset během pár dnů hned dvakrát nejenom se sedmihodinovým časovým posunem, ale i 12hodinovým letem. Nezbývá, než mu držet palce, aby si nějakou tu trofej krásy do Čech přivezl!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama