reklama

NEJ seriálové herečky! Kočičky k nakousnutí!

reklama

Čím víc jsou vidět, tím víc po nich muži šílí! V královnu mužských fantazií se žádná nemůže proměnit, ale se sex-appealem, který je dráždí, se prostě musí narodit.

1. místo: ANDREA KERESTEŠOVÁ

Sex-appeal: 100%

Hvězda seriálu Vyprávěj na sebe poprvé výrazně upozornila v reklamní kampani mobilního operátora, kdy se na obrazovkách ukázala jako žena vamp s rudými rty a v maximálně provokativních rudých šatech. Škoda, že je seriál retro a neumožňuje herečce miniaturní sexy bikiny.

 

2. místo: IVA KUBELKOVÁ

Sex-appeal: 90%

Málokterá modelka dokázala uspět v soutěži krásy, sbalit nejlepšího hokejistu v historii Česka a po třicítce se stát seriálovou herečkou. Iva má navíc tu výhodu, že zraje jako víno a čím je starší, tím má větší sex-appeal. Navíc ani po letech neztratila ani centimetr na kráse ze svého výstavního poprsí.

 

3.místo: OLGA LOUNOVÁ

Sex-appeal: 85%

Zpěvačka každý rok překvapuje a dokazuje, že není jenom hudebně nadaná, ale že umí i hrát. Před lety nasbírala zkušenosti jako mrcha v seriálu Oškliváka Katka pak zářila v seriálu Vyprávěj. Víc než v něm, ale provokovala v latexové kombinéze při svém hudebním vystoupení zavěšená na lanech.

 

4. místo: MARKÉTA FRÖSSLOVÁ

Sex-appeal: 75%

Sexy zelenýma očima uhranula i herce Vojtu Dyka a pak sváděla muže z televizních obrazovek v seriálu Obchoďák. A protože mrchy muže přitahují víc než hodné puťky, její kredit u mužů ještě víc stoupne, protože v seriálu hraje ne zrovna kladnou roli.

 

5. místo: JANA BERNÁŠKOVÁ

Sex-appeal: 80%

Před lety zazářila v nekonečném seriálu Ulice. Když odtud odešla, protože otěhotněla, všichni si mysleli, že už se nad ní slehla zem, ale Jana se dokázala vrátit ve velkém stylu a do mnohem sledovanějšího seriálu. Od dob Ulice vyzrála a nepůsobí už jako naivní dvacítka, což jí přidalo na sex-appealu.

 

6. místo: KRISTÝNA LEICHTOVÁ

Sex-appeal: 70%

Některé ženy nejsou na první pohled sexbomby, nemají silikonové vnady číslo 5 a přesto je muži zbožňují. Kristýna je toho zářným příkladem. Na rozdíl od ostatních krásek má něco navíc, co je u mužů ceněno a to smysl pro humor, který dokonale dokazuje v každém dílu Comebacku.

 

7. místo: KATEŘINA BROŽOVÁ

Sex-appeal: 68%

I přesto, že je herečce už přes čtyřicet, postavou a elegantním sexy vzhledem strčí do kapsy i dvacítky. Co se týká vzhledu a pracovních příležitostí, tak si herečka nemůže stěžovat, za to v soukromém životě ne a ne najít toho pravého a hlavně bohatého.

 

8. místo: LUCIE BENEŠOVÁ

Sex-appeal: 65%

Doby, kdy s Martinem Zounarem ve filmu Vekslák před čtrnácti lety ukázala nejen prsa ale divokou milostnou scénu jsou ty tam. Ale i po třicítce umí být Lucie sexy. V seriálu Gympl se stylizovala do ultra elegantní učitelky, která umí být pořádná mrcha, což jí ukazuje zase v jiném světle.

 

9. místo: DANA MORÁVKOVÁ

Sex-appeal: 60%

Seriálová královna je nejen specialistkou na hlavní role, ale také na reklamní kampaně. Díky tomu, že je obdivovaná a braná jako sex symbol, přichází ji jedna nabídka za druhou. Dana je zkrátka herečka, která se umí prodat nejen v seriálu ordinace v růžové zahradě.

 

10. místo: IVANA JIREŠOVÁ

Sex-appeal: 55%

Ivana je dokonalým příkladem křehké ženy, která v mužích vzbuzuje ochranářské pudy. V drobném těle se ukrývá ale také pořádná ďáblice, což ukázala na odhalených fotkách Jakuba Ludvíka, kdy se zahalila jenom do rybářské sítě. V Ordinaci ji bohužel v takto odvážném modelu neuvidíte.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama