reklama

Nejvyšší řada Diamond Dust je zde! Je čas zazářit

reklama

Představujeme vám novinku Diamond Dust nejlepší péči o vlasy a tělo, kterou tým label.m vytvořil – inspirovanou luxusní kosmetikou. Tato super prémiová řada obsahuje exkluzivní Mikro-Diamond komplex, který pomáhá vniknout do vlasů, dramaticky mění jejich vzhled, intenzivně vyživuje a chrání – zanechává je hedvábné, nezatěžuje, podporuje jejich přirozený objem a pohyb.

Kolekce zkrášlujících a zdokonalujících složek pro vlasy představuje: Prach z opravdových černých a bílých diamantů, šampaňské, prášek z perel, olej z okvětních lístků bílých růží pro vlasy toužící po „odrazu“ lesku. Diamond Dust Body Lotion „hladký jako samet“ posílí pokožku, zanechá jí zářící jako pravé diamanty.“

Diamond Dust Shampoo
Šampon s diamantovým prachem
Exkluzivní Micro-Diamond komplex obsahuje prach z černých a bílých diamantů, prášek z perel,šampaňské, olej z okvětních lísktů bílých růží. Dokonale vyživuje, zlepšuje kvalitu Vašich vlasů, zanechá je hedvábně hladké, nezatěžuje, dodá intenzivní lesk. Neobsahuje sulfáty a parabeny. Použití: Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte, vytvořte hustou pěnu a opláchněte.
 
Diamond Dust Conditioner
Kondicionér s diamantovým prachem
Exkluzivní Micro-Diamond komplex obsahuje prach z černých a bílých diamantů, prášek z perel,šampaňské, olej z okvětních lísktů bílých růží. Dokonale vyživuje, zlepšuje kvalitu Vašich vlasů, zanechá je hedvábně hladké, nezatěžuje, dodá intenzivní lesk. Neobsahuje sulfáty a parabeny. Použití: Naneste na vlasy umyté šamponem Diamond Dust, nechte působit 1 minutu a opláchněte.
Diamond Dust Body Lotion
Krém na tělo s diamantovým prachem
Exkluzivní Micro-Diamond komplex obsahuje prach z černých a bílých diamantů, prášek z perel,šampaňské, olej z okvětních lísktů bílých růží zanechá Vaši pokožku hedvábně jemnou a zářící diamantovým leskem. Neobsahuje parabeny. Použití: K dosažení okamžitého lesku naneste na pokožku po celém těle.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama