reklama

Nemocniční festival opět pomáhal, tentokrát benešovské onkologii

reklama

OPEN DOOR HOSPITAL and Ferdinand fest 2018 je opravdu „Festival, který pomáhá“. V sobotu 23. června 2018 se přišli návštěvníci do areálu benešovského pivovaru Ferdinand nejen pobavit, ale i zároveň udělat něco pro dobrou věc. Letos již pátý ročník byl zaměřen na podporu onkologického oddělení benešovské nemocnice, které návštěvníci mohli podpořit dobrovolným příspěvkem v minimální hodnotě 50,- Kč, za který získali nejenom originální festivalový odznáček, ale i mnoho hodin muziky a zábavy.

Na festivalu k dobré náladě jim zahrály kapely Poprask z Integrovaného centra sociálních služebOdlochovice, ProCity, Poprask, Ultima, Ruce nohy, RockTom a Pohoda Team.

Do pivovaru navíc dorazilo také 84 vozidel značky Jeep, která přijela ze srazu v Jizbici pod Blaníkem, které si diváci mohli prohlédnout zblízka

Nemocniční festival ve spolupráci s pivovarem Ferdinand tak nabídl nejenom pěknou porci muziky a navíc všichni účinkující podpořili tuto akci (jako každý rok) tím, že vystoupili bez nároku na honorář. Za to jim velký dík.

„Chceme poděkovat všem návštěvníkům, kteří přispěli, a dále chceme poděkovat i všem pořadatelům, ať už z nemocnice nebo mimo ni, kteří přišli ve svém volném čase pomoci dobré věci. Celkem se získalo 26.150,- Kč, a to je dobrá zpráva. Tyto prostředky budou následně využity ke zlepšení komfortu prostředí nemocniční onkologie,“řekl předseda představenstva Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov MUDr. Roman Mrva.

Na festivalu se podílela Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov spolu s pivovarem Ferdinand, jako pořadatelé a firma QUO, která zdarma poskytla originální festivalové odznáčky.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama