reklama

Nenechte si ujít nejlepší kulturní akce!

reklama

Nenechte si ujít mimořádné kulturní akce. Zveme vás na skvostné koncerty a do otáčivého divadla. Připomínáme, že 5. června v Praze vystoupí slavný francouzský DJ Guetta a 8. června proběhne v O2 areně koncert americké rockové legendy KISS. Nenechte si ujít večerní prohlídky hradu Karlštejn. Konají se každou středu během července a srpna.

Nezapomeňte, že CONCIERGE Unique Concept vám může pomoci s rezervací a zajištěním vstupenek na koncerty, operu, divadla, muzikál, módní přehlídky a sportovní události v Čechách i v zahraničí. Nedávno jsme zařizovali kupř. vstupenky na muzikál newyorskou Broadway nebo lístky na americkou NHL. Top vše na tel: 774 000 100 nebo pište na email: concierge@uniqueconcept.cz Více info na: www.uniqueconcept.cz.

Bobby McFerrin
Legendární hlasový mág Bobby McFerrin přijede okouzlit Prahu! Nejznámější zpěvák a kapela světa vystoupí ve Fóru Karlín 7. června. Máte nejvyšší čas, zajistit si lístky. Stačí, když se na nás obrátíte.

Simply Red
Praha je na seznamu evropských měst, kam reformovaní Simply Red dorazí v rámci evropského turné, na kterém oslaví 30. výročí svého založení. Vystoupení proběhne 26. října ve Foru Karlín. Koncert se sice koná až na podzim, ale k zakoupení vstupenek je čas již nyní, kontaktujte nás.

Hudební festival
Mezinárodní hudební festival Letní slavnosti staré hudby letos opět láká na mimořádné hudební zážitky i vynikající interprety a již po šestnácté otevírá historické sály i hudební archivy. Mottem nadcházejícího ročníku festivalu, který se uskuteční mezi 13. červencem a 6. srpnem, je FEMINA AETERNA, čili „věčná žena“ . Pokud máte zájem o některý koncert, obraťte se na nás.

Rock for People Europe
Hudební legendy i progresivní jména současné evropské scény v kombinaci s nenapodobitelnou atmosférou industriálního prostředí a k tomu nádavkem komfort městského festivalu nabídne od 3. do 5. července Rock for People Europe, který se uskuteční jako součást projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015.Chcete se vypravit do Plzně? Kontaktujte nás.

Otáčivé hlediště Český Krumlov
Otáčivé hlediště Český Krumlov je více než půl století významným a ve světovém měřítku i ojedinělým reprezentantem přírodního plenérového divadla s originálním řešením a využíváním scénického prostoru. Přijměte naši pozvánku na tři rozdílná a mimořádná představení. Dejte nám vědět, pokud máte o zajištění vstupenek zájem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama