reklama

Není čas, ani peníze! Co komplikuje dovolenou českým kráskám?

reklama

Missky, modelky, moderátorky, herečky, stejně jako většina žen, mají před létem co dělat, aby ukázaly tip top postavu do šatů a plavek. Ať už u moře, nebo doma u bazénu, každý centimetr dole se počítá!

Velká životní událost čeká zprávařku Moniku Leovou. Ta se chystá v létě vyslovit „ano“ svému dlouholetému partnerovi Martinu Košínovi. Exotická kráska většinu detailů svatby úzkostlivě tají, svěřila se však, že její největší obavou je, aby si všichni hosté oslavu užili a ona vypadala nádherně.

„Nechala jsem si na Klinice krásy Anděl vypnout pokožku na stehnech pomocí rázové vlny. Je to spíš prevence, než že bych to nutně potřebovala. Cvičím čtyřikrát týdně a ještě tancuju, ale tak třeba ty výsledky budou vidět rychleji,“ směje se Monika. Možná byste očekávali, že budoucí novomanželé už mají i pečlivě vybrané romantické líbánky v exotice. Opak je ale pravdou: „upřímně, plánujeme velkou svatbu, a to je náročné i finančně. Pokud nám něco zbyde nebo svatebčani přispějí, vyrazíme jenom na menší ‚punkovou‘ dovolenou autem do Itálie, kde budeme spát třeba pod širákem, to nás baví.“

Na rozdíl od Moniky, pohodlí na dovolené zase vyžaduje podnikatelka a modelka Romana Pavelková, která si aktuálně opaluje tělo v Egyptském resortu. Rozhodnutí ale musela přenechat na manželovi, protože má prý tolik práce, že by na dovolenou jela nejdřív v zimě. „Manžel mi dal dovolenou k narozeninám. To mě sice potěšilo, ale i trochu vyděsilo, protože jsem úplně nepočítala s tím, že mě za pár týdnů někdo uvidí v plavkách,“ prozradila zrzka. I ona si proto nechala pomoci od odborníků ošetřením zadečku a stehen. Ostatně, zda výsledek stojí za to, se můžete podívat na fotce.

Zato Lucie Hadašová bude letos vystavovat křivky maximálně tak doma u bazénu. „Manžel nastoupil do nové práce a musí se jí intenzivně věnovat, proto jsme letos zvolili variantu bez delší dovolené,“ prozradila Lucie, jejíž manžel, hokejista Jaroslav Bednář, přešel z ledu na křeslo sportovního manažera Mountfieldu HK. Léto bez dovolené ale neznamená, že na veškerou přípravu modelka kašle: „Nechala jsem si na klinice odstranit chloupky pomocí IPL, takže jedna velká starost mi rozhodně odpadla.“ Zajímavou motivací pro udržení kondice je pro Lucii prý i její sestra Kateřina, která je velmi aktivní na sociálních sítích a Lucii občas v nestřeženém okamžiku zvěční.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama