Neokoukané TOP luxusní kabelky – výjimečné dámy chtějí výjimečné zboží!

Autor: dne 17 dubna 2015

Milujete luxusní kabelky? Trochu zbytečná otázka. Která žena by alespoň jednou v životě nezatoužila po skutečně opravdové kabelce?

Nebo máte doma slušnou sbírku, kde nechybí luxusní kabelky snad všech běžně dostupných provařených značek?
Natolik provařených, že kdykoliv si jednu z nich vezmete, tušíte v pohledech kolemjdoucích pochyby o její pravosti a tím i ztrátu hvězdičky za celkový dojem.

Ať tak či tak, nikdy není pozdě objevit skutečně ty pravé luxusní kabelky!

Arde.cz je oficiálním online prodejcem anglické značky Aspinal of London nejen pro Českou ale i Slovenskou republiku.
Současně zde zakoupíte luxusní kabelky ANTORINI vyrobené tradičními ručními postupy z překrásných italských kůží a mhoho dalších jedinečných módních doplňků výhradně evropské výroby.
Svůj sortiment dodává předním českým a zahraničním osobnostem, prezidentům, umělcům i vysoce postaveným zástupcům nadnárodních společností.

Můžete je mít i vy. V butiku Arde Style Shop na váš čekají vybrané stylové kousky nepřekonatelné kvality a designu, na němž pracují vybraní návrháři pečlivě a precizně, aby jejich výrobky dosáhly svojí špičkovou kvalitou až na samý vrchol luxusu.

Zvolte pro sebe dokonale elegantní kousek pro váš pracovní den. Podtrhněte svoji výjimečnost kabelkou rafinovanou, precizně zpracovanou, která bude vaší plnohodnotnou společnicí v létě stejně jako v zimě, ráno stejně jako večer.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď