reklama

Nikol Švantnerová: Holičkou poprvé a naposled!

reklama

Česká Miss 2015, modelka Nikol Švantnerová dorazila spolu se svým přítelem Patrikem na slavnostní otevření pánského zkrašlovacího podniku – Barber shop Cosa Nostra. A jelikož je děvčetem, kterému nejsou experimenty cizí využila příležitosti a milého fotbalistu se snažila v holičském křesle vylepšit. Zkušeně se vrhla na nůžky, párkrát se ozvalo šmik, šmik a Patrik vstal z křesla se zkrácenou ozdobou hlavy.

„S nůžkami si docela rozumím, ovšem tohle byla určitě moje kadeřnická premiéra a derniéra současně. Raději se už nebudu plést do řemesla povolanějším a nechám přítele v rukou odborníků. Určitě to uvítá i on,“ s úsměvem vysvětlila své počínání Nikol a Patrik jí radostně a souhlasně přikyvoval. Další host otevíračky, zpěvák Vlasta Horváth experimenty nevymýšlel a automaticky zaplul pod zručné ruce jednoho ze zdejších vlasových odborníků. Ten se snažil, seč mohl a vystřihl na pěvcově kštici docela povedený výtvor.

„U mě spokojenost. Je vidět, že tady své práci rozumějí, ovšem neopustím svého stálého holiče a zůstanu mu nadále věrný. Je to jednak proto, že se už dlouho známe a vím, co od něj mohu čekat a hlavně proto, že nejsem z Prahy a dojíždění za protřelým kadeřnickým expertem bych časově nezvládal,“ vysvětlil Horváth.

Kromě zmíněných hostů se do Barber shopu přišli mrknout i další známé tváře mj. Tatiana Makarenko a Zdeněk Bahenský, Mikoláš Josef, Mirek Šimůnek a další.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama