reklama

Nová dimenze krásy těla: revoluční redukce celulitidy a zpevnění pleti

reklama

Představujeme vám nového nejlepšího průvodce a přítele na cestě ke kráse a sebevědomí. Neinvazivní přístroj REACTION, který pracuje na principu kombinace nejmodernější radiofrekvenční technologie a vakua, zaručuje překvapivé výsledky. Již po pěti ošetřeních se můžete rozloučit s povislou kůží po porodu nebo redukci váhy, bezvadně vás zbaví i problematického tuku uloženého v tvářích a na bradě. Toto jedinečné ošetření nabízí luxusní salon Miracle Esthetic Clinic and Spa.

REACTION je absolutní jedničkou v oblasti neinvazivního tvarování postavy. Ošetření je bezpečné, bezbolestné, nemá nepříjemné vedlejší účinky a co do účinnosti nenajde konkurenci. Výsadní postavení na trhu má díky unikátní radiofrekvenční technologii, která snoubí 3 různé frekvence: 0,87 MHz; 1,7 MHz a 2,45 MHz; a revolučnímu 4. stupni, který využívá tři předchozí frekvence a vytváří tak silnou, přesně cílenou tepelnou reakci. Ta je klíčem k řešení celé škály problémů, které nás mohou trápit. Péče je vždy plně individualizovaná: aplikátory přístroje umožňují přes 150 možných ošetřujících kombinací. Lze díky němu zlepšovat břišní i stehenní partie, hýždě, ale také kontury tváře a dekoltu.

Účinní parťáci v boji s nedostatky
ReFit je speciálním zásadním programem přístroje REACTION. Ošetřuje záhyby kůže, povadlosti i strie. Výsledkem je viditelně hladší a pevnější pleť. Druhým neopomenutelným programem je ReLift. Ošetřuje tváře a dekolt, zbaví je přebytečného tuku a konturuje obličej. Výsledkem je podstatně mladistvější vzhled se zvýrazněnými rysy.

Přirozená cesta zlepšení těla s báječnými výsledky v cíli
Jedním z problémů, který ženy trápí ponejvíce, je celulitida. Při jejím konturování a redukci se radiofrekvenční energie zaměřuje na zvětšené tukové polštářky. Zmenšuje je a zrychluje metabolismus. Vakuový mechanismus zvyšuje prokrvení, působí pozitivně na lymfatický systém. Terapeutka Natalie Barao ze salonu Miracle Esthetic Clinic and Spa popisuje všechny výhody přístroje: „Reaction přirozenou cestou aktivuje kolagenové buňky a zpevňuje pokožku. Klienti se před procedurou nemusí nijak omezovat a odchází spokojeni, bez viditelných zásahů do pokožky. Dámám, které touží po zmírnění celulitidy, doporučuji 4 až 8 návštěv. Na těle dochází k okamžitému úbytku objemu v problematických partiích až o 2 cm.“ Spokojenost potvrzují i data z průzkumů: 81 % klientů uvedlo, že se jim zlepšila textura pokožky již po prvním sezení a 75 % pacientů zaznamenalo redukci obvodu již po druhém ošetření.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama