reklama

Nová interpretka I am Rosie přináší kontroverzní tvorbu

reklama

Na hudební scéně se objevila nová interpretka! Nejen vzhledově výrazná I am Rosie přichází pod hudebním labelem Mad Baker Music s velmi osobitou hudbou a poselstvím. Prostřednictvím své tvorby by chtěla podporovat především homosexuály a jiné menšiny. Sama si totiž prošla vztahem s ženou a byla proto terčem kritiky. A právě svůj první klip s názvem Room 594 natočila o vztahu dvou žen.

Zpěvačka I am Rosie se představila opravdu ve velkém stylu! Se svým klipem k písni Room 594 totiž prozradila, že má kromě mužů slabost i pro ženy. ,,Já s holkou chodila skoro rok. A byla to fakt láska a sama to považuji za nejlepší vztah vůbec. Holky jsou hrozně emotivní. Dokážou se do té druhé snadno vcítit a vzájemně na sebe víc berou ohledy. Je to úplně jiné než vztah s mužem. Ale s klukama randím taky. Nemám vyhraněnou sexuální orientaci,” přiznala zpěvačka, kterou si snadno zapamatujete nejen pro otevřenost, ale také velmi osobitý styl.

Rosie má totiž růžové vlasy, které jsou pro ní takovým poznávacím znamením, a ráda dělá věci jinak, než ostatní. I proto svůj videoklip točila v hotelovém pokoji s lehce ponurými barvami a dramatickým dějem.

,,Room 594 je ukázka takové zakázané lásky, kterou v této době prožívá podle mě čím dál více lidí. I když mají vztah tak hledají vzrušení někde jinde nebo si tím uspokojují své ego. Většinou je to taková hra, která nemá pravidla – a nebo má, ale stejně jeden z nich se nakonec nešťastně zamiluje,”prozradila dále zpěvačka s tím, že mimo složité vztahy také v klipu poukázala na to, jak je lehké někoho ovládat.

,,Ukazuji, jak naprosto odlišnou dívku, která studuje vysokou školu a má přítele, dokážu zmanipulovat natolik, že i přestože ví, že to dělat nemá, tak se mnou do toho pokoje jde,”dodala s tím, že v podobném duchu bude i její další tvorba.

,,Chtěla bych udělat z electropopu komerční mainstreamovou věc. Aby lidé více poslouchali jiné hudební směry než to, co je považováno u nás za mainstream a dali tomu šanci,” uzavřela.

I am Rosie se pro vydání tohoto klipu rozhodla právě nyní proto, že se stala členkou hudebního labelu Mad Baker Music, který zastupuje mladé nadějné umělce, kteří se snaží prorazit v hudebním světě. Kromě Jana Nedvěda se stará například i o Marianu Prachařovou nebo Gabrielu Heclovou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama