reklama

Nová kampaň od LV hraje na city a bourá hranice!

reklama

L’Invitation au Voyage – Venice je druhá kapitola v zajímavém a dojemném příběhu z pera značky Louis Vuitton. Drama a fantazie se spojily a vytvořily alegorický příběh o cestování, který je výzvou pro všechny, aby vzali svůj osud do svých rukou. Benátské dobrodružství obsahuje překvapení – pro svoji ženskou protagonistku i pro diváky. Příběh se odvíjí od první kapitoly pojednávající o létání vzduchem a cestování časem.  

Arizona Muse, žena elegantní a sebevědomá, jde cestou dobrodružství – přijíždí do Benátek uprostřed noci. Zaujme ji hudba linoucí se z velkolepého paláce, tak se vydá podloubím Piazza San Marco ke dveřím a sebejistě je otevře. U cembala sedí David Bowie. Jejich oči se setkají. Očarován její krásou a elegancí jí hudebník zahraje speciální aranžmá skladby I’d rather be high na cembalo, protože to je skladba, která jakoby byla napsána přímo pro Arizonu Muse. Kouzlo hudby působí – Arizona je najednou obklopena různými postavami, jedna extravagantnější než druhá, které jako by se zrodily ze snu. Tyto postavy připomínají výjev z klasického italského filmu. Arisonu Muse tento moment očividně dojímá. Mladá žena zavře oči – pokud je to sen, tak si chce jeho podobu uchovat v nejhlubších místech své duše. Když oči znovu otevře, hudba přestala hrát… Je den. Všechny postavy zmizely. Ani David Bowie už tu není. Arizona ze své kabelky Vivienne vytáhne hudební partituru – jediný důkaz o tom, že proběhlo jejich neuvěřitelné setkání. Její odvaha jí přivedla na mimořádnou cestu za dobrodružstvím. Ocitla se v živém snu. Odchází, naplněna tímto prožitkem, a svobodně kráčí vstříc svému osudu: Na laguně na ni čeká starodávná čínská loď….Arizona Muse ztělesňuje ženu značky Louis Vuitton – takovou, která bere svůj osud do svých rukou. Neochvějně kráčí vstříc svému předurčení. Nezdráhá se jít za mimořádným zážitkem. Její odvaha je odměněna dobrodružstvím, které jí pohání na další cestě.

Nadčasový Bowie

S přirozeným půvabem se pohybuje světem, jako by jí patřil. Její sebejistota a nenucenost je záviděníhodná. Je to moderní objevitelka – svoji svobodu vyjadřuje prostřednictvím toho, co si vybírá. Je důkazem, že lze mít vzrušující život a neobětovat svoji duši. David Bowie je univerzální umělec s mimořádnou osobností. Od počátku své kariéry stírá hranice mezi realitou a fikcí, rockem a popem, mužským a ženským, extravagancí a apokalypsou. Stejně jako Maison Louis Vuitton, David Bowie je nadčasový a žije i v budoucnosti. Vymyslel si svého imaginárního klona Ziggy Stardust, nebojí se ‚odstřelit‘ svoje postavy na cestě za novými metami. Jeho dílo se dotýká všech kreativních odvětví (hudba, film, rádio, pantomima). David Bowie je také multiinstrumentalista. Ať se již realizuje v jakémkoliv oboru, vždycky své příznivce něčím překvapí.

O aplikaci Louis Vuitton Pass

Značka Louis Vuitton, která je vždy na špici inovace, představuje novou aplikaci Louis Vuitton Pass, která uživatele zavede přímo do samotného středu vesmíru Louis Vuitton. Po naskenování reklamního vizuálu s výše uvedenou ikonou vám aplikace Louis Vuitton Pass zpřístupní exkluzivní obsah: ‚film o filmu‘ z natáčení, výběr produktů a mnoho dalšího…A samozřejmě i světovou exkluzivní premiéru nové reklamní kampaně.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama