reklama

Nová kolekce Natali Ruden ve znamení Alchymie

reklama

Jak známo, alchymie je obor, který v hojné míře rozvinul experimentální metody poznávání přírodních dějů, je ale zároveň experimentální mystikou. Vychází z nauky o příbuznosti a přeměnách látek a zaměřuje se na proces zdokonalování přírody, zkoumá přirozenost těl a jejich proměňující se sílu. A právě proces zdokonalování uvidíme na autorské přehlídce Natali Ruden.

Naše osobnost je ukryta v nás a nikdo ji na první pohled nevidí. Kolekce Alchymie by měla podtrhnout krásu ženského těla. Modely by měly zvýraznit, jak žensky se cítíte, jak úspěšné jste a vyjádřit kým jste.

Kolekci předvedou nejen modelky, ale také herečka Dana Morávková, která je ženou mnoha tváří. Přesto, že jako většina z nás nemá výšku modelky, modely Natali Ruden dokonale podtrhnou krásu jejího těla. Cílem Natali Ruden, návrhářky a podnikatelky s výtvarným cítěním a uměleckým srdcem, je vytvářet módu, která zohledňuje osobnost její nositelky.

Alchymie nabízí luxusní látky, jako jsou hedvábí a kašmír, eleganci, prostřednictvím jednoduchých a ladných střihů, ale také kontrasty tvarů, výrazné zajímavé barvy a kombinace nejrůznějších materiálů s kůží.

Natali Ruden se rozhodla autorskou přehlídkou také pomoci, tam kde je to v tento předvánoční čas nejvíce potřeba, a to nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. Veronika Kašáková je krásná jak zvenku tak zevnitř, a proto je nám ctí, že modely vynese také žena mnoha tváří. NATALI patří mezi absolutní špičku módních návrhářů a návrhářek.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama