Nová rehabilitační klinika v Praze – Infinity Clinic rozšiřuje služby

Autor: dne 9 února 2019

Mezi nejčastější bolesti patří ty, které jsou spojeny s pohybovým ústrojím. Jedná se o bolest zad, krční páteře či kloubů. Proti bolesti bychom neměli bojovat jen za pomocí léků, ale především správným pohybem a cvičením, ideálně pod dohledem odborníků. Pro všechny ty, kteří nechtějí čekat frontu u lékaře,často v neútulném nemocničním prostředí, a kteří chtějí pro svoje zdraví to nejlepší, byla nedávno otevřena rehabilitační klinika v Praze – Infinity Clinic. Mezi poslední novinky kliniky patří pořízení moderní laserové technologie.

Infinity Clinic se zabývá onemocněními pohybového aparátu, specializuje se na problémy a bolesti páteře. Dále zde léčí poúrazové stavy a různá přetížení způsobená sportem a prací. Klinika v pražském Podolí je vedená primářkou MUDr. Michaelou Tomanovou, která zároveň stojí za Rehabilitačním ústavem v Brandýse nad Orlicí, jedním z nejodbornějších pracovišť tohoto druhu v ČR. Do moderní kliniky v prostředí pražské prvorepublikové vily může přijít opravdu každý, a to klidně hned zítra. Klinika je určena jak pro ty, kteří mají chronické problémy se zády, krční páteří či klouby, i pro ty, kteří ocení preventivní vyšetření.

Široké spektrum služeb

V Infinity Clinic naleznete špičkové odborníky poskytující široké spektrum služeb: lékaře, fyzioterapeuty, či odborníky na rehabilitační, sportovní, preventivní, reprodukční i estetickou medicínu. Klinika se zaměřuje také na vyšetření nohou, včetně tzv. plantografického vyšetření, a návrhem vložek do bot na míru.

Mezi poslední novinky kliniky patří pořízení moderní laserové technologie. V Infinity Clinic tak odborníci pomohou nově také s řešením pigmentací, cévek v obličeji i na dolních končetinách(tzv. metliček). Tento lasero-terapeutický přístroj lze využít také pro omlazení pleti či pro intenzivní péči u rozšířených pórů nebo vyhlazování vrásek u citlivé pleti. V neposlední řadě lze laser využít k trvalému odstranění ochlupení, tzv. epilaci.

Infinity Metoda

Primářka MUDr. Michaela Tomanová se ve své praxi dlouhodobě věnuje prevenci a léčbě pacientů s onemocněním pohybového ústrojí. Výsledkem její práce je tzv. INFINITY method. „Jedná se o speciální rehabilitační metodu, která je indikována pro léčbu onemocnění pohybového systému a současně slouží jako preventivní pohybový program u lidí, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a pro svou postavu.

Cvičení je založeno na zlepšení stability, centrace celého těla, na vizualizaci. Učí pacienty koordinovat, vnímat, ovládat a kontrolovat své tělo. Tento typ komplexní rehabilitace pracuje s tělem pomocí gravitace, využívá aktivaci horních a dolních končetin, pánve, hlavy, dýchání i vrozených geneticky daných reflexů,“ říká MUDr. Michaela Tomanová, primářka Infinity Clinic.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď