reklama

Novinka na klinice Yes Visage: Bioremodelace pokožky díky unikátnímu ošetření PROFHILO!

reklama

Jde o nové ještě účinnější miniinvazivní ošetření, které pokožku hloubkově hydratuje, vyhlazuje a viditelně vypíná! 

Ošetření PROFHILO je určeno k důkladné bioremodelaci pokožky. Jde vlastně o miniinvazivní hydrolifting pleti forma tzv. superskinboosteru! Na rozdíl od klasických výplní nezvyšuje objem, ale stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a zlepšuje tak celkovou kvalitu pleti. Poskytuje ji intenzivní hloubkovou hydrataci, vyhlazuje drobné vrásky a viditelně vypíná pleť.

K ošetření se používá unikátní mix čisté nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové v opravdu vysoké koncentraci. Ocení ho zejména výrazně suchá pokožka obličeje s počínajícími známkami stárnutí, které jsou spojené s poklesem elasticity, pevnosti a vznikem drobných vrásek a rýh na povrchu. Hodí se nejen k ošetření obličeje, ale i k regeneraci ochablé pokožky dekoltu, paží, kolen či hřbetů rukou.

„Nespornou výhodou tohoto ošetření je, že se aplikuje tenkou jehlou pouze pěti drobnými vpichy do míst, kde pokožka nejvíce ochabuje. Gel se pak v podkoží sám rozšíří a není potřeba masáže,“ prozrazuje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE.

Zákrok je bezbolestný a bez potřeby rekonvalescence. Pro maximální efekt je dobré podstoupit toto ošetření dvakrát v rozestupu jednoho měsíce.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama