reklama

Novinky z kolekce Winter Bakery přináší pravou vánoční atmosféru prodchnutou pečením cukroví

reklama

Možná se to nezdá, ale letošní Vánoce jsou již na dohled. Užijte si nejkrásnější svátky roku v hřejivé atmosféře a vyzdobte svůj domov novinkami z kolekce Winter Bakery, která vypadá jako čerstvě upečená ve vánoční pekárničce. Každý z produktů můžete navíc využít jako krásný vánoční dárek pro své blízké.

Posviťte si na svátky se sadou svíček ve tvaru ozdobené jedličky nebo sladkých perníčků. Interiér rozzáří též červená lucernička nebo svícny s tvarem hvězdy či stromečku. Pořádnou dávku roztomilosti dodá louskáček na oříšky ve tvaru veverky nebo šálek na vejce s myškou. Vánoční stromeček si můžete ozdobit ozdobami, které imitují vánoční perníčky, sváteční tabuli zkrášlí sada nádobí Winter Bakery Delight.

Najdete v ní také plechovky na cukroví, mísu ve tvaru vánočního stromku nebo vál na těsto s válečkem.

Veškeré nádobí je vyrobené z kvalitního porcelánu, který můžete umývat v myčce. Porcelánové dekorace jsou ručně malované. Vyberte si své vánoční potěšení v kolekci Winter Bakery!  Všechny novinky si můžete prohlédnout na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama