reklama

„Novodobá Bartošová“ Kamila Hübsch a zpěvák Milan Šatník, opráší spolu Knoflíky lásky

reklama

Zpěvačka Kamila Hübsch, které se přezdívá “nová Iveta Bartošová”, protože má ve svém repertoáru kromě autorských věcí i písničky slavné zpěvačky a je jí vizuálně a hlasově velmi podobná a zpěvák Milan Šatník chystají na 19. prosince vánoční koncert. Spolu opráší i hit dvojice Bartošová-Sepéši Knoflíky lásky. 

Kamila Hübsch před dvěma lety natočila s Evou Pilarovou velmi líbivou vánoční písničku, kterou hrála řada rádií. Nyní si vysnila vánoční koncert a do pražského music clubu Misch Masch si na 19. prosince přizvala sympatického, mladého zpěváka a hudebníka Milana Šatníka.

Ten zpívá především hity skupiny Queen, protože s legendární kapelou přímo spolupracuje, stejně jako s bývalým osobním tajemníkem Freddieho Mercuryho Peterem Freestonem, jenž žije v Praze.

Milan Šatník zazpívá nejen hity slavné kapely, ale i další známé věci a Kamila Hübsch dá kromě písní od Ivety Bartošové i vlastní písničky.

„Rozhodli jsme se, že kromě jiného oprášíme legendární hit Knoflíky lásky, který spolu zpívali Iveta Bartošová a Petr Sepéši a chystáme k tomu i malé překvapení. Moc se na to těšíme, na tu atmosféru a bezva lidi,” prozradil Milan Šatník s tím, že vstupenky jsou v předprodeji.

Součástí koncertu těsně před Vánocemi bude i křest klipu. Lze tedy očekávat, že spolu tahle zajímavá dvojice něco chystá. Zúčastnit koncertu by se měly i některé známé osobnosti a na programu bude i další duet, který právě tvoří Kamila Hübsch s nakladatelem a zpěvákem Pavlem Mészárosem, jenž ji před časem spolu se synem Jana Wericha – Jiřím Werichem Petráškem přizval ke spolupráci na jejich talk show.

„Moc se na Vánoční koncert Knoflíky lásky těším. Zvu všechny srdečně. Užijeme si to spolu a oslavíme tak s předstihem Vánoce, které mám moc ráda. Moc se těším na Milana Šatníka i Pavla Mézsároše. Bude to zase něco jiného, než na co jsme tu my, maličko ‚české konzervy‘ zvyklí,” dodala s úsměvem Kamila Hübsch, která jako by Ivetě Bartošové z oka vypadla a brzo se objeví i v hudební show TV Nova The Voice /Hlas/

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama