reklama

Novorozenecké oddělení obdrželo darem 20ks monitorů dechu

reklama

Novorozenecké oddělení benešovské nemocnice se může těšit z velkorysého daru od manželů Adolfa a Michaely Müllerových, kteří jako projev poděkování za poskytnutou péči při porodu jejich dcery Natálie v červnu tohoto roku vybrali částku ve výši 33 460 tisíc korun. Tato částka byla použita na zakoupení 20 kusů monitorů dechu Nanny od značky Jablotron. Monitory dechu významně přispějí ke zkvalitnění poskytované zdravotní péče a zvýšení bezpečnosti i komfortu pro novorozená miminka, jejich maminky a samozřejmě i pro personál novorozeneckého oddělení.

Je velice obdivuhodné, že se na tuto částku složili rodinní příslušníci, známí a kolegové manželů Mullerových. Díky zápalu pro dobrou věc a osobnímu nasazení pana Müllera se vše podařilo zprocesovat velmi rychle, tak aby, nově narozená miminka měla co nejdříve monitory k dispozici. Za to jim všem patří velké poděkování.

Tento dar převzal primář dětského oddělení MUDr. Michael Richter se staniční sestrou novorozeneckého oddělení Šárkou Šnajdrovou za přítomnosti předsedy představenstva Ing. Pavla Pavlíka, ředitele nemocnice MUDr. Romana Mrvy a ředitelky pro lékařské obory MUDr. Markéty Bláhové. „Nemocnice si velmi váží každé pomoci od sponzorů a dobrovolných dárců v tomto případě nás to těší o to víc, že manželé Müllerovi se takto rozhodli zejména z důvodu jejich spokojenosti s poskytnutou péčí v průběhu porodu a následných dní po porodu jejich prvorozeného potomka.“ Řekl ředitel nemocnice MUDr. Roman Mrva

„Monitor dechu Nanny je certifikovaný zdravotnický přístroj, který splňuje přísné klinické zkoušky. Pro děti je naprosto bezpečný a jen v ČR ho využívá 85 porodnic. Velice si vážíme takového daru a věříme, že monitory dechu pro novorozence budou velkým přínosem jak pro maminky, tak pro náš zdravotnický personál.“ Řekl primář MUDr. Michael Richter.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama