reklama

Nový butik světové značky HUNTER sídlí v Praze na Vinohradech

reklama

Majitelé čtyřnohých domácích mazlíčků, kteří preferují nejvyšší možnou kvalitu, už řadu let důvěřují značce HUNTER. V Praze nyní mohou zamířit do dvou specializovaných butiků s produkty této německé rodinné firmy. Ke stávající prodejně just your friend… Hunter na pražském Újezdu nově přibyla druhá na Vinohradech – 110 m2 plných toho nejlepšího pro psy a kočky a navíc mimořádná nabídka TOP krmiv a pamlsků!

Interiér butiku just your friend… Hunter ve Vinohradské 39 je dílem Ing. Arch. Martina Franka, který svůj projekt představuje: „Surové dřevo v přírodní barevnosti, vyšisované slunkem a deštěm, černý keramický obklad na kubických ostrůvcích, které jsou skoro náhodně rozházeny v prostoru, pufy k sezení, čalouněné černobílou přírodní telecí kožešinou, která se objevuje také na podlaze… To spolu s černobílou grafikou psů, která je s nadsázkou zvolena ve výmalbě klenby stropu, podobně jako v chrámovém prostoru, v kombinaci se solitérním lustrem v nadměrné velikosti, vytváří materiálově a barevně strohý základ pro presentaci potřeb pro domácí mazlíčky. Tak, aby vynikla krása jejich zpracování, výjimečné materiály a nadčasový design.“ Zážitek z nakupování umocňuje velká TV stěna s projekcí představující benefity konkrétních produktů, možnost výběru z katalogů a vyzkoušení přímo na místě, pamlsek a voda pro pejsky či občerstvení pro jejich majitele.

Vedle komfortního prostředí a tradičního sortimentu vinohradský butik just your friend… Hunter nabízí ještě něco navíc – oddělenou sekci vybraných ultraprémiových krmiv a pamlsků. Páníček se tedy může zastavit pokaždé, když chce kočičce či pejskovi udělat radost zdravou a kvalitní dobrůtkou. Na výběr je americké špičkové, vysoce sofistikované krmivo Annamaet, konzervy a granule pro psy i kočky od britského Cannaganu s vysokým podílem masa (viz USB), s ovocem, zeleninou a bylinami v bio kvalitě, kanadské krmivo Orijen z čerstvých lokálních surovin, americké krmivo Taste of the Wilde s propracovanými recepturami i pro velmi náročné pejsky, české pamlsky Dr. Animal ze vzduchem sušeného masa bez jakýchkoli konzervantů (viz USB), pamlsky a konzervy Sušienkovo z českých surovin v bio kvalitě (viz USB) nebo QChefs – německé dentální, ryze přírodní hypoalergenní pamlsky z tvarohu. V neposlední řadě je butik HUNTER exkluzivním prodejcem luxusních psích pamlsků Champs Club (viz USB).

O značce HUNTER
Mistr sedlář a milovník psů Rolf Trautwein si v roce 1980 splnil svůj sen a založil firmu vyrábějící kožené doplňky pro psy. Zpočátku obchodoval jen s omezeným sortimentem v Německu, v následujících letech postupně rozšířil škálu produktů a svou společnost pojmenoval HUNTER. V roce 2000 do firmy vstoupila jeho dcera Nadine Trautwein a rodinný byznys se rychle rozrostl. Od roku 2007 značka HUNTER zaznamenává celosvětový úspěch, zaměstnává 160 pracovníků, kteří sdílejí entusiasmus a lásku k zvířatům.

Produkty HUNTER „made in Germany“ charakterizuje tradice, mistrovská práce, cit pro detail a nadšení pro nekompromisní kvalitu. Jde o funkční a praktické doplňky pro domácí mazlíčky, důraz je kladen na udržitelné materiály, prvotřídní jakost a osobitost. „Kvalita našich výrobků je znakem respektu, lásky a zodpovědnosti vůči zvířatům,“ říká Nadine Trautwein.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama