reklama

Nový pohled na klasiku by David Beckham

reklama

Připravte se přehodnotit své vnímání klasiky. David Beckham představuje svou novou vůni pro muže: Classic, dřevitou citrusově-kořenitou vůni zachycující jedinečného ducha Davidova hvězdného stylu. Jako dokonalá tečka celého vzhledu, David Beckham Classic je novým nezbytným doplňkem pro muže se stálým stylem. Moderní klasika.

David Beckham, proslulý svým vrozeným smyslem pro módu, je mezinárodní ikonou – ztělesňuje mužnost 21. století. Jeho nesporné kouzlo vychází z jeho schopnosti kombinovat klasický vzhled s vlastním moderním nádechem, čímž vytváří styl udávající trend. Ať už v ležérním oblečení či obleku na míru, David vše nosí s jistotou, šarmem a vyrovnaností.  Není divu, že svět sleduje každý jeho pohyb s fascinovanou úctou. Vůně David Beckham Classic se inspirovala Davidovou bezchybností a stylem. Šumivý mix ukrývající akord gin tonic, limetku a galbánum dodává vůni počáteční výbuch nespoutané svěžesti. Kořenité, ale přesto svěží srdce z cypřiše, muškátového oříšku a máty svádí smysly. Směs hřejivých dřevitých tónů a návykového pižma dodává rafinovanou eleganci. „Líbí se mi myšlenka, že mám svůj vlastní odlišný vzhled, který odráží to, kdo jsem. Má nová vůně Classic je vyjádřením mého stylu. Je to moderní mužná vůně, která – jak doufám – bude promlouvat ke každému,“ má jasno bývalý anglický fotbalový reprezentant.

Moderní vůně

Nápadné balení dokonale odráží Davidův jedinečný styl propojující tradiční a moderní vlivy. Neobvyklý flakon ve tvaru válce je zdoben vzorem úhlopříčných linek, které přímo vyzývají k tomu, aby se člověk flakonu dotknul. Skrze sklo můžeme vidět jantarově zbarvenou vůni vytvářející výraznou, hřejivou auru. Kontrast vytváří hladký stříbrný uzávěr, který celému vzhledu dodává moderní mužný ráz. Přední strana hladkého skla je pak zdobena elegantní bílou etiketou obsahující logo David Beckham: jeho jméno napsané tučným písmem a kruhovitý tvar překrývající krajní písmena. Flakon David Beckham Classic je ukryt v elegantní decentní černé krabičce zdobené stejným úhlopříčným vzorem evokujícím elegantní krejčovinu. Stejně jako flakon, také přední strana krabičky je zdobena bílou etiketou nesoucí logo David Beckham v černé a jméno vůně v hnědo-oranžové barvě. Celkový vzhled je příjemně sofistikovaný.

Reklamní kampaň

Nádherná televizní a tištěná reklamní kampaň vyjadřuje propracovaný charakter vůně. Televizní reklama zachycuje Davida Beckhama v neformálním oblečení, jak vstupuje do exkluzivní mužné atmosféry současného stylu Savile Row až k závěrečnému, dokonale padnoucímu obleku. Jak se obléká, kontrast mezi jeho svalnatým, potetovaným tělem a luxusními tkaninami jeho nažehlené bílé košile a obleku na míru je okouzlující. Jakmile je zcela oblečený, prohlédne si David svůj odraz v zrcadle a sáhne do semišové brašny pro svou vůni Classic představující poslední závěrečnou tečku, která mu chyběla k dokonalosti. Nakonec David stoupá po schodech do světel, což připomíná fotbalistův výstup při převzetí trofeje, zatímco slyšíme slogan „přehodnoťte svůj pohled na klasiku“. Je čas objevit vůni s neuvěřitelným stylem: David Beckham Classic.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama